Designer: Joomla 3.2 Templates

Ogłoszenia duszpasterskie

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa czerwcowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa majowe,  a od czwartku nabożeństwa czerwcowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa majowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

5 NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie.

Dzisiaj figurka Matki Bożej Fatimskiej, rozpoczyna nawiedzanie naszych rodzin w naszej Parafii.  Nawiedzenie rozpoczniemy od rodzin na ulicy Kruczkowskiego.Figurkę przejmuję codziennie rodzina, a na następny dzień przekazuje najbliższej rodzinie chętnej do jej przyjęcia.

4  NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej. Od poniedziałku,  nabożeństwa majowe,  będą odprawiane codziennie o godz. 17.30, na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

UROCZYSTOŚĆ  NMP  KRÓLOWEJ  POLSKI

Trwa Tydzień Biblijny, czas poświęcony czytaniu Pisma Świętego. Przy wyjściu z katedry możemy zabrać karteczkę, na której losowo jest zaznaczony do przeczytania fragment Pisma Świętego. Chciejmy się włączyć w te ogólnopolską akcję.

Friday the 5th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.