Designer: Joomla 3.2 Templates

Ogłoszenia duszpasterskie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie przyszły rok. We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

Od wtorku rozpoczyna się sierpień – miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość w Polsce.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej. W lipcu i sierpniu, z racji wakacji – nie ma  mszy świętej w niedzielę o godzinie 16.00. W lipcu i sierpniu msze święte w tygodniu o g. 8.00 i o 18.00.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 Nabożeństwa czerwcowe do Serca Bożego  o g. 17.30.

 

11  NIEDZIELA ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W oktawie Bożego Ciała, codziennie procesja eucharystyczna podczas śpiewania Litanii do Serca Bożego o g. 17.30.

11.06.17.   NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa czerwcowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu. We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

Friday the 24th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.