Designer: Joomla 3.2 Templates

4.08.19.             18  NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.                                                                    Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. z racji pogrzebu, zamiast wieńca. Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie.

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za chorych.

We wtorek przypada święto Przemienienie Pańskiego, w czwartek święto rocznicy  poświęcenia naszej katedry, w piątek święto św. Teresy Benedykty, w sobotę św. Wawrzyńca.

Zachęcamy do  zapisywania się, na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Grupie z naszej Parafii i z dekanatu przewodniczy ks. Paweł. Chciejmy jak najliczniej wziąć udział w tej pielgrzymce.

15 sierpnia, przypada odpust Wniebowzięcia N. M. Panny w naszej katedrze. Sumie odpustowej będzie przewodniczył Ks. Bp Grzegorz.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w - Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na katedrę.                                                  

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa na cały tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej Wniebowziętej na dalsze lata życia.

Szczęść Boże.

Thursday the 27th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.