Designer: Joomla 3.2 Templates

18.08.19.                  20 NIEDZIELA ZWYKŁA

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.      Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. z racji pogrzebu, zamiast wieńca. Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie.

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej.

W piątek rozpoczyna się piesza pielgrzymka do Częstochowy. Grupie z naszej Parafii i z dekanatu przewodniczy ks. Paweł. Chciejmy jak najliczniej wziąć udział w tej pielgrzymce. Spotkanie dla pielgrzymów będzie w środę o g. 19.00, w Domu Katolickim.

W tym tygodniu w liturgii, wspominamy, we wtorek św. Bernarda,  w środę św. Piusa X, w sobotę św. Bartłomieja, Apostoła.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w - Niedzieli i Gościa Niedzielnego. W dzisiejszej Niedzieli jest artykuł o naszym odpuście.   Dziękuję za wszystkie ofiary składane na katedrę.                                                  

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia i opieki Matki Bożej Wniebowziętej na dalsze lata życia.

Szczęść Boże.

Sunday the 27th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.