Designer: Joomla 3.2 Templates

1.09.19.                     22  NIEDZIELA ZWYKŁA

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.                                                                   

 Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. z racji pogrzebu, zamiast wieńca. Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie.                                                                          

Dzisiaj jest już msza św. o g. 16.00.

Od poniedziałku, msze św. w tygodniu o g. 7.00, 8.00 i o 18.00.

W poniedziałek przypada rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Z tej racji zapraszamy w przyszłą niedzielę, dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców na mszę św. o g. 10.30. Uroczyście, wtedy rozpoczniemy modlitwą, nowy rok szkolny i katechetyczny.

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za chorych.

We wtorek, 3 września, przypada dzień imienin Księdza Biskupa Grzegorza. Pamiętajmy o Pasterzu w naszych modlitwach. Na mszę św. imieninową Księdza Biskupa, zapraszamy do katedry w sobotę o g. 10.30.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Dzieci i młodzież, zapraszamy do spowiedzi w piątek o g. 17.00.

Witamy serdecznie, w naszej wspólnocie parafialnej ks. Michała Jamroś, który rozpoczyna pracę w naszej Parafii, jako wikariusz. Będzie uczył lekcji religii w Szkole Podstawowej nr 22.  Obejmijmy go naszą modlitwą i życzliwością.

Praktykę diakońską rozpoczyna w naszej Parafii diakon Jakub Zuchowicz. Witamy serdecznie wśród nas. Będzie przygotowywał się do święceń kapłańskich. Proszę o modlitwę w intencji diakona.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w - Niedzieli i Gościa Niedzielnego.                                                             

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na katedrę.                                                  

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.

Dziękując za wspólną modlitwę, na piękne przezywanie niedzieli, wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.

Sunday the 27th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.