Designer: Joomla 3.2 Templates

29.12.19.  NIEDZIELA - ŚWIĘTO ŚW. RODZINY

We wtorek msza św. w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za zmarłych. Pamiętajmy szczególnie o tych, którzy odeszli do wieczności w kończącym się roku.

We wtorek pożegnamy Stary Rok. Zanim udamy się na bale, zabawy czy spotkania sylwestrowe, przyjdźmy najpierw podziękować za kończący się rok.  Zakończenie Starego Roku- msza św. dziękczynna z nabożeństwem, będzie odprawiona o godz. 16.00. Przewodniczy ks. bp Grzegorz. Z tej racji nie będzie mszy świętej o g. 18.00.         

 

W środę uroczystość Świętej Bożej rodzicielki Maryi, rozpoczynamy Nowy Rok, pierwsza msza święta o g. 9.00. Nie będzie mszy św. o g. 7.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od g. 17.00, nabożeństwo maryjne w sobotę po mszy św. o g.8.00

Zapraszamy na koncert kolęd w naszej katedrze, w wykonaniu Pana Macieja Miecznikowskiego w dniu 3 stycznia, w piątek o g. 19.00. Pan Miecznikowski  znany jest z zespołu Leszcze. Laureat prestiżowych nagród. Obdarzony głębokim i mocnym głosem.   Wstęp wolny na koncert. Serdecznie zapraszamy.               

Uzupełnienie kolędy w sobotę 4 stycznia. Zapisy w zakrystii.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w - Niedzieli i Gościa Niedzielnego.  

Dziękuję za każdą ofiarę, składaną potrzeby naszej katedry.                                                

Ofiary składane na tacę 5 stycznia przeznaczone będą na ogrzewanie katedry za miesiąc grudzień.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia,  i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.   Dziękując za wspólną modlitwę, na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.

Wednesday the 3rd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.