Designer: Joomla 3.2 Templates

15.03.20.                 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

Z racji ogłoszenia stanu epidemiologicznego w naszym kraju, w kościele nie może się znajdować więcej niż 50 osób. Z tej racji w naszej katedrze odprawiane są msze św. w niedzielę dla tych, którzy chcą wziąć udział w eucharystii o g. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, i po południu o g. 16.00, 17.00 i o 18.00.

Nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową w piątek, możemy odprawiać indywidualnie. Nie będzie wspólnego nabożeństwa.

Katedra w tygodniu jest otwarta cały dzień, jak do tej pory.

Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień od. g. 8.30 do 18.00. Zachęcamy do adoracji i modlitwy o oddalenie choroby korona wirusa. Módlmy się za chorych oraz za tych, których Pan powołuje do wieczności.

Msze w tygodniu o g. 7.00, 8.00 i o 18.00.

Rekolekcje wielkopostne planowane były na V Niedzielę Wielkiego Postu. Jeśli dalej będą obowiązywały przepisy wczoraj ogłoszone, to rekolekcje nie odbędą się.

 

Kancelaria parafialna jest nie czynna. Pogrzeby i pilne sprawy zgłaszamy przez telefon kancelaryjny. Nr tel. 519 512 875. Aktualne ogłoszenia, możemy znaleźć na stronie internetowej naszej Parafii.

Spowiedź codziennie podczas mszy świętych.

Po południu spowiedź codziennie od g. 17.30.

 

Każdy kapłan, przed udzielaniem Komunii świętej i po, dezynfekuje ręce płynem odkażającym. Przestrzegajmy zaleceń sanitarnych, by uniknąć zarażenia wirusem.

 

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej.

 

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w - Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dziękuję za każdą ofiarę, składaną na potrzeby naszej katedry.                                               

 

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia,  i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.   Dziękując za wspólną modlitwę, na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.

Tuesday the 2nd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.