Designer: Joomla 3.2 Templates

2.03.20.                  4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

Z racji ogłoszenia stanu epidemii w naszym kraju, w kościele nie może się znajdować więcej niż 50 osób. Z tej racji w naszej katedrze odprawiane są msze św. w niedzielę dla tych, którzy chcą wziąć udział w eucharystii o g. 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, i po południu o g. 16.00, 17.00 i o 18.00. Postarajmy się wybrać dla siebie odpowiednią godzinę.

Nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali. Drogę Krzyżową w piątek, możemy odprawiać indywidualnie. Nie będzie wspólnego nabożeństwa.

 

Adoracja Najświętszego Sakramentu w katedrze w tygodniu, przez cały dzień        od. g. 8.30 do 18.00. Zachęcamy do adoracji i modlitwy o oddalenie epidemii. Módlmy się za chorych oraz za tych, których Pan powołuje do wieczności.

 

Msze w tygodniu o g. 7.00, 8.00 i o 18.00.

Ze względu na epidemię, nie będzie rekolekcji w V Niedzielę Wielkiego Postu.

Nie będzie także, tradycyjnej Drogi Krzyżowej z katedry do Kościoła Miłosierdzia Bożego .

 

Kancelaria parafialna jest nie czynna. Pogrzeby i pilne sprawy zgłaszamy przez telefon kancelaryjny. Nr tel. 519 512 875. Aktualne ogłoszenia, możemy znaleźć na stronie internetowej naszej Parafii.

Spowiedź codziennie podczas mszy świętych.

Po południu spowiedź codziennie od g. 17.30.

 

Każdy kapłan, przed udzielaniem Komunii świętej i po, dezynfekuje ręce płynem odkażającym. Przestrzegajmy zaleceń sanitarnych, by uniknąć zarażenia wirusem.

 

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w zakrystii - Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dziękuję za każdą ofiarę, składaną na potrzeby naszej katedry.                                               

 

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nowy tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia,  i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.   Dziękując za wspólną modlitwę, na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.

Tuesday the 26th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.