Designer: Joomla 3.2 Templates

12.04.20.  NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO

Z racji Świąt obdarzamy się życzeniami, które wlewają radość w nasze serca. W tym roku ta radość i nadzieja tak bardzo nam wszystkim są potrzebne. Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom prawdziwej radości i nadziei płynących z Bożego Grobu. Nie lękajcie się. Jam zwyciężył świat, śmierć i grzech. Niech nasza wiara mimo braku bycia w kościele w te piękne Święta nie gaśnie, ale niech się utwierdza, byśmy mogli się już niedługo spotkać w naszych świątyniach i wyśpiewać radosne Alleluja. Katedra bez Was jest smutna. Bardzo za Wami tęsknimy i modlimy się, byśmy jak najszybciej mogli się spotkać w naszej świątyni. Módlmy się za siebie nawzajem.

Z najlepszymi życzeniami zwracamy się do wszystkich chorych, cierpiących do ich rodzin. Bądźcie przekonani, że za Was się modlimy, chcąc Was wesprzeć w tych trudnych chwilach, życząc powrotu do zdrowia i normalnego życia.

Pozdrawiamy Służbę Zdrowia, Służby Mundurowe, Wolontariuszy – niech Zmartwychwstały Pan doda Wam sił w wypełnianiu Waszego powołania.

Jutro drugie Święto. Msze św. o g. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00. 16.00, 18.00. Jutro transmisja mszy św. o g. 12.00 i o 18.00.

W piątek z racji obchodu oktawy Wielkanocy, nie ma postu.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego.

W tygodniu msze św. o g. 7.00, 8.00 i o 18.00.

Uroczystość I Komunii Świętej przenosimy na niedzielę 11 października, jeśli sytuacja na to pozwoli.

Ze względu na przepisy w świątyni może przebywać tylko 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby, których odprawiana jest intencja.

Transmisja codzienna mszy św. o g. 8.00 i o 18.00. Zapraszamy i do tej formy modlitwy.

Wszystkim obchodzącym w najbliższym tygodniu – dzień imienin lub urodzin - składamy najlepsze życzenia.

Na nowy tydzień życzymy „Szczęść Boże”.

Wednesday the 8th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.