Designer: Joomla 3.2 Templates

14.06.20.                  11 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Pamiętając o naszych zmarłych, zachęcamy do zamawiania mszy św. w ich intencji. Pięknym darem jest msza św.  gregoriańska.

 

Na nabożeństwa czerwcowe z procesją w czasie oktawy Bożego Ciała, zapraszamy codziennie o g. 17.30.

 

We wtorek msza św. o g. 8.00, w kaplicy Matki Bożej.

W środę uroczystość św. Alberta Chmielowskiego, głównego patrona naszej Diecezji. Mszy św. o godz. 8.00 będzie przewodniczył ks. bp Grzegorz

 

W czwartek, o g. 18.00, zakończenie oktawy. Będzie poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.

 

W najbliższy piątek przypada uroczystość najświętszego Seca Pana Jezusa. Odpust w kościele kolejowym. Z racji uroczystości nie ma postu.

 

W sobotę czcimy Niepokalane Serce N. M. Panny

 

Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży będzie w niedzielę 21 czerwca o g. 10.30.

 

Sakrament Bierzmowania będzie dla młodzieży z naszej Parafii będzie udzielony przez   Ks. Bpa Grzegorza  w poniedziałek 22 czerwca o g.18.00.

 

Dzisiaj ksiądz Biskup Piotr Skucha obchodzi 50 rocznicę święceń    kapłańskich. Spotkajmy się wszyscy na wspólnym świętowaniu podczas uroczystych obchodów Jubileuszu Księdza Biskupa w sosnowieckiej Katedrze, w sobotę 27 czerwca o godzinie 10:00. Będzie to również okazja do świętowania przypadających wtedy urodzin oraz zbliżających się imienin ks. Biskupa Piotra.
Serdecznie zapraszamy wszystkich diecezjan do wspólnej modlitwy.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej  - Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

 

Dziękuję za każdą ofiarę, wpłacaną na konto naszej Parafii  i składaną na tacę.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom, życzymy Bożego błogosławieństwa na cały nowy  tydzień, a solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy dużo zdrowia,  i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.   Dziękując za wspólną modlitwę, na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia wszystkim życzymy wiele nadziei. Bądź  „Szczęść Boże”.

 

Wednesday the 8th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.