Designer: Joomla 3.2 Templates

Jezu dobry Pasterzu, Drogo, Prawdo i Życie, zwróć miłosierne spojrzenie na swoja owczarnię.

Oświeć nas mądrością Swojej Ewangelii, umocnij przykładem Swego życia, nakarm Eucharystią, napełnij gorliwością o chwałę Boga i zbawienie ludzi. Zniewagi wyrządzone pasterzom Kościoła pragniemy wynagrodzić uległością i współpracą z nimi  w nauczaniu i w gorliwości oraz modlitwą i działalnością apostolską zgodną z naszym powołaniem.

Jezu dobry Pasterzu, ześlij Twojego Ducha, który niech umocni naszą wiarę, nadzieję i miłość. Niech wleje w nasze serca prawdziwego ducha miłości, niech nam udzieli prostoty, roztropności, męstwa i wstrzemięźliwości.

Maryjo, Matko dobrego Pasterza, połóż nam na głowę Twą świętą rękę, abyśmy mogli naśladować Cię w życiu duchowym i apostolskim i tak osiągnąć wieczną chwałę w niebie. Amen.

Komentarze  

+1 #1 Ewa 2018-05-28 15:46
Jezu dobry Pasterzu,zwróć miłosierne spojrzenie na moją rodzinę,oświeć nas,umocnij nas,po prawdziwej drodze prowadź nas,błogosław nam,od wszelkiego zła,od wszelkich złudzeń,od wszelkiego niebezpieczeńst wa zachowaj nas.Maryjo,Mate ńko nasza,strzeż nas i broń jako własności Swojej.Amen
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wednesday the 14th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.