Designer: Joomla 3.2 Templates

 

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA 

ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

 

Msze Święte w tygodniu odprawiane są o godz. 7.00, 8.00, 18.00.

● Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na rok bieżący. Przyjmujemy także na Msze Święte gregoriańskie.

 ● W każdą środę Msza Św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.  W każdą sobotę po Mszy Św. o godz. 8.00 nabożeństwo maryjne.  

● Czcicieli Bożego Miłosierdzia i wszystkich Parafian zapraszamy dzisiaj od godz. 15.00 do 16.00 na Godzinę Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i będziemy wypraszać w to szczególne święto potrzebne łaski dla naszej parafii i naszych rodzin. Za odmówienie koronki, możemy dziś zyskać odpust zupełny.

● Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się w naszej katedrze szczególny koncert wokalno – instrumentalny: Jubilate Deo, laudate Mariam. To nie tylko kolejna okazja konkretnej pomocy w odnowieniu naszej katedry ale przede wszystkim wyraz wdzięczności dla tych wszystkich, którzy nam już pomogli i systematycznie pomagają. Podczas koncertu, usłyszymy wyjątkowych solistów: Servi Domini Cantores to najpiękniej śpiewający księża
i ojcowie zakonni w naszej ojczyźnie. Recital poprowadzi ks. Paweł Sobierajski. Serdecznie zapraszamy. 

● Trwa dalszy remont naszej katedry. Aktualnie prowadzone są prace konserwatorskie sklepienia nawy głównej oraz w kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Zakładana jest nowa instalacja elektryczna.

● Zachęcamy do udziału w lipcowej pielgrzymce na Białoruś i Kresy Wschodnie. Bliższe informacje w gablotce i u ks. Mariusza.

● Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w zakrystii:  Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

● Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na katedrę i na kuchnię św. Zyty dla ubogich.

● Wszystkim obchodzącym w najbliższym tygodniu  dzień  imienin lub urodzin składamy najlepsze życzenia.  

● Na nowy tydzień wszystkim życzymy „Szczęść Boże.

Tuesday the 21st. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.