Designer: Joomla 3.2 Templates

 

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze na ten rok. Przyjmujemy także  na msze święte gregoriańskie.

We wtorek 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

Msze święte o g. 7.00, 9.00 i o 18.00. Podczas mszy świętych poświęcenie gromnic. Pamiętajmy o tym pięknym zwyczaju. Ofiary składane tego dnia przeznaczone są na wsparcie Zakonów Klauzurowych.

W tym tygodniu przypada: I czwartek, I piątek, i  I sobota miesiąca. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od g.8.30 do 12.00 i od 16.00 do 18.00. O g. 12.00 będzie przejście przez „Święte Drzwi’ i msza święta z racji Roku Świętego oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę po mszy świętej o g. 8.00, nabożeństwo maryjne.

W niedzielę przyjadą do katedry górale z Kasinki Małej. Schola będzie uczestniczyć we mszy świętej o g. 16.00, a po mszy świętej będą jasełka po góralsku, przy akompaniamencie orkiestry dętej. Na pewno będzie bardzo wesoło.   Serdecznie zapraszamy wszystkich na to niezwykłe spotkanie.

Po mszy świętej zapraszamy na modlitwę wokół głównego ołtarza.

W przyszłą niedzielę, Panie z Akcji Katolickiej będą zbierać do puszek ofiary, na pomoc dla  dzieci w czasie ferii zimowych.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w - Niedzieli i Gościa Niedzielnego

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na katedrę i na kuchnię św. Zyty dla ubogich.

Wszystkim obchodzącym w najbliższym tygodniu dzień imienin lub urodzin składamy najlepsze życzenia.

Na nowy tydzień życzymy „Szczęść Boże”.

 

Monday the 20th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.