Designer: Joomla 3.2 Templates

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W naszej katedrze jest codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00,  z wyjątkiem niedziel i uroczystości. Zachęcamy do modlitwy i adoracji przed Najświętszym Sakramentem.

 W każdy wtorek, o g. 8.00, odprawiana jest w kaplicy Matki Bożej , msza święta.  Możemy na tę mszę świętą, zamawiać intencje za żyjących. W ostatni wtorek miesiąca, będzie msza święta wspólna za zmarłych.

Dziękujemy bardzo serdecznie, za miłe przyjęcie w rodzinach podczas „Kolędy” w naszej Parafii, która została już zakończona.  Dziękujemy także za złożone ofiary, które przeznaczamy na nowe drzwi do naszej katedry.

Zapraszamy na spotkanie noworoczne , w czwartek 12 stycznia, o godz. 16.00,  do Domu Katolickiego, wszystkie grupy parafialne: Żywy Różaniec, Chór Katedralny „Lutnia”, Akcję Katolicką, Straż Honorową,  Panów ze Straży Katedry, Oazę Rodzin.

Dzisiaj, Panie z Akcji Katolickiej,  zbierają ofiary do puszek, na pomoc dla biednych dzieci z naszej Parafii, na ferie zimowe.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej w - Niedzieli i Gościa Niedzielnego. 

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na katedrę i na kuchnię św. Zyty.

Wszystkim obchodzącym w najbliższym tygodniu – dzień imienin lub urodzin - składamy najlepsze życzenia.

 

Friday the 5th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.