Designer: Joomla 3.2 Templates

25 listopada, w sobotę, przedstawiciele ministrantów i lektorów naszej parafii wzięli udział w XXI Diecezjalnym Turnieju Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza o Puchar Biskupa Sosnowieckiego i Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. Do konkursu zgłosili się ministranci ze wszystkich dekanatów naszej diecezji. Rozegrano pojedynki na 16 stołach jednocześnie. Walka toczyła się w kategoriach: III-IV kl. szkoły podstawowej, V-VI kl. szkoły podstawowej, VII kl. szkoły podstawowej i gimnazjum, szkoła średnia oraz duchowni.

Przedstawicielami naszej parafii byli: Mateusz Brych, Filip Jeżewski, Piotr Walęga, Maciej Jagiełka oraz Ks. Paweł. Niestety, konkurencja była duża i w tym roku nie udało się zdobyć wysokich miejsc, chociaż wszyscy walczyli dzielnie o zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku, po wielu miesiącach treningu nasza parafialna drużyna pokaże na co ją stać laughing

Sunday the 20th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.