Designer: Joomla 3.2 Templates

 

INTENCJE  MSZALNE

21.10 – 27.10.2019 r.

 

21.10

PONIEDZIAŁEK

Bł. Jakuba Strzemię, biskupa

7.00

 

8.00

1. + Jan Szot – od siostrzenicy Katarzyny z mężem

2. + Bonifacy Golik – od Barbary i Leszka

+ Melania Kostka greg. 21

18.00

1. + Bronisława Leks w 4 r. śmierci – od dzieci z rodzinami

2. + Edward Michta – z racji imienin od żony

22.10

WTOREK

Św. Jana Pawła II, papieża

7.00

 

8.00

1. + Melania Kostka greg. 22

2. + Otolia Idziak – od uczestników pogrzebu

ZA ŻYWYCH

18.00

1. + Krzysztof Baranowski – od żony i syna z synową

2. + Cecylia Bebel – od rodziny Machaliców

23.10

ŚRODA

 

7.00

 

 

8.00

1. + Jan Szot – od cioci Czesławy Witalis z Kołaczyc

2. + Piotr Kopernatzki – od uczestników pogrzebu

3. + Bonifacy Golik – od uczestników pogrzebu

+ Melania Kostka greg. 23

18.00

NOWENNA

24.10

CZWARTEK

 

7.00

 

8.00

1. + Marianna Borowska – od całej rodziny, sąsiadów i znajomych

2. + Piotr Kopernatzki – od dzieci z rodzinami

+ Melania Kostka greg. 24

18.00

1. + Stanisław Gęgotek – od żony, syna, synowej, wnuków i prawnuczki

2. + Henryk Mitręga – od siostry z rodziną

25.10

PIĄTEK

 

7.00

 

8.00

1. + Jan Szot – od uczestników pogrzebu

2. + Jan Lipiński w 35 r. śmierci i zm. z rodziny Lipińskich i Lech

+ Melania Kostka greg. 25

18.00

1. + Bonifacy Golik – od Krystyny i Wojtka Halszki i Piotra

2. + Marian, Stefania, Piotr, Paweł Golba, Aniela, Paweł, Henryk, Zbigniew Sikora

 

26.10

SOBOTA

 

7.00

 

 

8.00

1. + Jan Szot – od chrześniaka Mariusza z rodziną

2. + Piotr Kopernatzki – od żony

3. + Henryk Mitręga – od uczestników pogrzebu

+ Melania Kostka greg. 26

18.00

+ Joanna Wiprzycka z domu Jasicka w rocznicę śmierci

 

27.10

NIEDZIELA

XXX Niedziela Zwykła

7.00

 

1. + Tadeusz Pawlak

2. + Melania Kostka greg. 27

9.00

+ Jan Szkoła w 26 r. śmierci – od żony, córki z rodziną i wnuczki z rodziną

10.30

 

12.00

 

16.00

+ Elżbieta i Jerzy Szlachta – od córki i zięcia

 

Za parafian

 

+ Marianna, Wincenty, Agnieszka, Jan Dzięcioł, Marianna, Walenty Suma, Marianna, Halina, Józef Kleszcz

18.00

+ Eugenia i Kazimierz Grochot w rocznicę śmierci  

 

 

INTENCJE  MSZALNE

28.10 – 3.11.2019 r.

 

 

28.10

PONIEDZIAŁEK

Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7.00

 

8.00

1. + Tadeusz Liput z racji imienin, za zmarłych z rodzin Liput i Chojnackich

2. + Tadeusz Jeske

+ Melania Kostka greg. 28

18.00

1. + Tadeusz Pałka z okazji imienin – int. od najbliższych

2. + Stanisława Gumula – od uczestników pogrzebu

29.10

WTOREK

 

7.00

 

8.00

1. + Melania Kostka greg. 29

2. + Marianna Borowska – od całej rodziny, sąsiadów i znajomych

ZA ZMARŁYCH

18.00

1. + Alfreda, Stanisław Stanek, Józef Żebro – int. od wnuczki

2. + Jacek Kosałka – od uczestników pogrzebu

30.10

ŚRODA

 

7.00

 

 

8.00

1. + Jan Szot – od siostrzeńca Tomasza

2. + Kazimierz Gozdek – od uczestników pogrzebu

3. + Stanisława Gumula – od rodziny Kasprzyków z Krakowa

+ Melania Kostka greg. 30

18.00

NOWENNA

31.10

CZWARTEK

 

7.00

 

 

8.00

1. + Jan Szot – od Andrzeja i Marii Witalis z rodziną z Kołaczyc

2. + Zbigniew Będkowski – od uczestników pogrzebu

 

+ Zenobiusz Pala w 7 r. śmierci – od żony i córki z mężem

 

18.00

1. + Stanisława Gumula – od córki Janiny z mężem

2. + Zygmunt Misztal i zmarli z rodziny Świstow i Misztali

 

 

 

 

1.11

PIĄTEK

Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00

9.00

10.30

12.00

1. + Helena Kluszczyńska – od syna Leszka z rodziną

+ Wiktor Smoliński w 77 r. śmierci – od córki

+ Wanda Waldemar Bednarczyk

+ Edward Olszowy

18.00

 

cm.10.00

cm.14.00

+ Henryk Ogrodowski, Maria Pępkiewicz, Józef Hamankiewicz, Longina, Kazimierz Kubiccy

+ Teresa Ślęzak w 1 r. śmierci – od syna, synowej i wnuków

Za zmarłych parafian 

2.11

SOBOTA

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7.00

 

 

9.00

12.00

1. + Irena i Tadeusz Gajos, Maria i Ryszard Wojańczyk i zmarli z obu rodzin

2. + Stanisław Baran

3. + Stanisława Gumula – od rodziny z Bielska-Białej

 Żywy Różaniec

Msza na cmentarzu

18.00

 Oktawa (1) 

3.11

NIEDZIELA

XXXI Niedziela Zwykła

7.00

 

+ Za zmarłych członków Legionu Maryi i ich rodzin

9.00

O zdrowie, Boże błogosławieństwo, Opiekę MB dla Klaudii w 27 r. urodzin

10.30

 

12.00

 

16.00

+ Stanisław Jaworski w 15 r. śmierci – od żony i dzieci

 

Chrzty

 

+ Zbigniew Białas w 8 r. śmierci – int. od żony i dzieci

18.00

 Oktawa (2)

 

INTENCJE  MSZALNE

4.11 – 10.11.2019 r.

 

4.11

PONIEDZIAŁEK

Św. Karola Boromeusza, biskupa

7.00

 

 

8.00

1. + Leszek, Kazimierz, Weronika, Edward i całą rodzinę Osińskich

2. + Stanisława Gumula – od uczestników pogrzebu

3. + Krzysztof Siwecki greg. 1

 + Bolesław Józefa Majka w 13 r. śmierci – od córki z rodziną

18.00

 Oktawa (3)

5.11

WTOREK

 

7.00

 

 

8.00

1. + Krzysztof Siwecki greg. 2

2. + Roman Przeździk – od uczestników pogrzebu

3. + Krzysztof Baranowski – od uczestników pogrzebu

ZA ŻYWYCH

18.00

 Oktawa (4)

6.11

ŚRODA

 

7.00

 

 

8.00

1. + Zbigniew Będkowski – od siostry Eli z mężem, synem i rodziną

2. + Roman Przeździk – od uczestników pogrzebu

3. + Krzysztof Baranowski – od Lucyny i Franciszka Truchel

+ Krzysztof Siwecki greg. 3

18.00

Oktawa (5)

7.11

CZWARTEK

 

7.00

 

 

8.00

1. + Małgorzata Kowalkowska – od Sławomira i Mirosławy Gęborek

2. + Aleksandra Niczko – od sąsiadów

3. + Stanisława Gumula – od syna Jerzego z rodziną

 + Krzysztof Siwecki greg. 4

18.00

 Oktawa (6)

8.11

PIĄTEK

 

7.00

 

 

8.00

1. + Józef Tkaczewski – od uczestników pogrzebu

2. + Marianna Borowska – od Janka Kisiela z rodziną

3. + Krzysztof Siwecki greg. 5

 Straż Honorowa NSPJ

18.00

 Oktawa (7) 

9.11

SOBOTA

Rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej

7.00

 

 

8.00

1. + Krzysztof Siwecki greg. 6

2. + Jan Szot – od Ryszarda i Marty Witalis z rodziną z Kołaczyc

3. + Ryszard Zimnica – od uczestników pogrzebu

 W intencji Weroniki Morawa w 22 r. urodzin z prośbą o łaskę Bożą

18.00

 Oktawa (8)

10.11

NIEDZIELA

XXXII Niedziela Zwykła

7.00

 

1. + Wanda, Jan Sałata i zmarli z rodziny Wysokińskich

2. + Krzysztof Siwecki greg. 7

9.00

+ Anna Wachowiak w 12 r. śmierci – od córki z rodziną

10.30

 

12.00

 

16.00

+ Wincenty i Rozalia Matusiak – od syna z żoną

 

Rocznice urodzin

 

+ Józef w 16 r. śmierci, Maria Kubas – intencja od córki

18.00

+ Teresa, Józef Żytniewscy, zmarli z rodziny Żytniewskich  

 

 

 

 

Saturday the 16th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.