Designer: Joomla 3.2 Templates

INTENCJE MSZALNE 03.06.2019.- 09.06.2019

 

PONIEDZIAŁEK – 03.06

  700 – 1) + Tadeusz Wacławek - 26 Msza Gregoriańska

            2) + Wojciech Górecki, Władysława, Henryk, Stanisław, Tadeusz Jeske

  800 – 1) + Daniela Nowak – 29 Msza Gregoriańska – int. córki

 

1800 – 1) + Władysław Knap w 40 r. Śm., Stanisława i zm. z rodziny Knapów i Majkutów

------------------------------------------------------------------------------------------

WTOREK – 04.06

  700 – 1) +  Tadeusz Wacławek – 27 Msza Gregoriańska

 

  800 – 1) ZBIOROWA

 

1800 – 1) + Daniela Nowak – 30  Msza Gregoriańska – int. córki

             2) + Jan Dąbrowski w 4 r. śm. od żony i córki

 ----------------------------------------------------------------------------------------

ŚRODA – 05.06

  700 – 1) + Tadeusz Wacławek – 28 Msza Gregoriańska

            2) + Olga Barczyk od sąsiadów z ul. Mościckiego 24

 

 800 – 1) + Karolina, Otylia, Maria Porębska, Władysław, Stanisław, Jan Porębski, Maria, Władysław Hadam

 

1800 – 1) NOWENNA

------------------------------------------------------------------------------------------

CZWARTEK – 06.06

  700 – 1) + Tadeusz Wacławek – 29 Msza Gregoriańska

            2) + Stanisława Wieremiejewicz od ucz. pogrzebu

 

  800 – 1) + Jacek Jastrząb w 13 r. śm. od brata z rodziną

 

1800 – 1) + Olga Barczyk od syna Michała z rodziną

------------------------------------------------------------------------------------------

PIĄTEK – 7.06

   700 – 1) + Franciszek Kot od rodzin Gawińskich i Barańskich z Gomunic

             2) + Tadeusz Wacławek – 30 Msza Gregoriańska

 

  800 – 1) Straż Honorowa NSPJ

 

1800 – 1) + Wiesława Lara

------------------------------------------------------------------------------------------

SOBOTA – 8.06

   700 – 1) + Barbara Łuczywo od Miłosza i Katarzyny z dziećmi

             2) + Waldemar Papiorek od uczestników pogrzebu

 

  800 – 1) + Jan Dworaczek w 10 r. śm. od żony i syna z rodziną

 

1800 – 1) Dziękczynna za otrzymane łaski i dary dla Urszuli

------------------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 9.06.

  700 – 1) + Dionizy Dym

 

  900 – 1) + Mieczyslaw Filipiuk w 26 r. śm. od żony i rodziny  

 

1030 – 1) + Michał, Matylda i Józef Zientarscy w 42 r śm. od żony, córki, syna i wnucząt

  

1200 – Rocznice urodzin:

  • Stanisław Chajduga w 3 r. urodzin
  • Kamil Chatys w 18 r. urodzin
  • Monika Chatys w 40 r. urodzin
  • Maksymilian Ziółkowski w 40 r. urodzin

 

              

1600 – 1) + Zygmunt Lichodziejewski w 8 r. śm.

 

1800 – 1) + Leokadia i Franciszek Sadkowscy od córki z rodziną

------------------------------------------------------------------------------------------

  

INTENCJE MSZALNE 10.06.2019.- 16.06.2019

 

PONIEDZIAŁEK – 10.06.

  700 – 1) + Alicja Borgus od uczestników pogrzebu

            2) + Krzysztof Siwecki od kolegow z pracy

 

  800 – 1) + Stanisława, Wawrzyniec, Mieczysław, Władysław Janas

 

1800 – 1) Kazimierz Urys w 9 r. śm., zm. Z rodzin Urys i Karwat od żony i córki

------------------------------------------------------------------------------------------

WTOREK – 11.06.

  700 – 1) + Cecylia Bebel od ucz. Pogrzebu

                     2) + Zofia Bródka od rodziny Żmigrodzkich ze Słomnik

 

  800 – 1) ZBIOROWA

 

1800 – 1) + Helena, Stanisław Kurpiel

------------------------------------------------------------------------------------------

ŚRODA – 12.06.

  700 – 1) + Janina Bazinkiewicz

            2) + Barbara Łuczywo od koleżanek i kolegów z pracy córki Patrycji

 

 800 – 1) + Czesław w 3 r. śm., Emilia, Antoni Mamełko

 

1800 – 1) NOWENNA

------------------------------------------------------------------------------------------

CZWARTEK – 13.06.

  700 – 1) + Jadwiga Kucia od ucz. pogrzebu

 

 800 – 1) + Józefa, Karol, Alfred, Rajmund Kandora

 

1800 – 1) + Antoni Binkiewicz z okazji imienin od córki z rodziną

            2) + Wiesław Rasała z okazji urodzin od siostry z rodziną

------------------------------------------------------------------------------------------

PIĄTEK – 14.06.

   700 – 1) + Kazimierz Nowicki w 25 r. śm.

           

  800 – 1) + Krzysztof Siwecki od rodziców Jana i Elżbiety Siweckich i brata Tomasza z rodziną

 

1800 – 1) + Jerzy Bartosik w 3 r. śm. od żony i dzieci

            2) + Aniela Rasała w 2 r. śm. od córki z rodziną

------------------------------------------------------------------------------------------

SOBOTA – 15.06.

   700 – 1) + Franciszek Kot od bratowej Genowefy

             2) + Barbara Stachurka od ucz. pogrzebu

 

  800 – 1) + Bolesław Soboń w 39 r. śm.

 

1800 – 1) + Stanisław, Helena Strózik

------------------------------------------------------------------------------------------

NIEDZIELA – 16.06.

  700 – 1) + Ks. Julian Gawinek

 

  900 – 1) + Jan Peruń od synów z rodzinami

 

1030 – 1) W intencji Maksymiliana w 1 r. urodzin od rodziców i siostry

  

1200 – ROCZNICE ŚLUBU

               

1600 – 1) + Stefan Urantówka od żony, dzieci, wnuczek i prawnuczki

 

1800 – 1) + Zofia Burak w 2 r. śm. od córki

------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuesday the 25th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.