Designer: Joomla 3.2 Templates

Info2011

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 22 zapraszają na przedsawienie bożonarodzeniowe, które odbędzie się w Domu Katolickim w niedzielę 22 stycznia o godz. 16. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

Zapraszamy na występ chóru katedralnego „Lutnia”.

W niedzielę 8 stycznia w Domu Katolickim dzieci kl. Ia i IIIb ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Sosnowcu przedstawiły Jasełka.

Przez sakrament chrztu świętego żyjemy w wielkiej rodzinie Kościoła ale i w rodzinie Parafialnej. Chcę powiedzieć o tej właśnie rodzinie i o naszym wspólnym parafialnym domu, którym jest nasz kościół, o tym czym żyliśmy w ubiegłym roku.

Plan wizyty duszpasterskiej:

„Kościół potrzebuje kapłanów dobrze przygotowanych, bogatych w ową mądrość, którą nabywa się w przyjaźni z Panem Jezusem, czerpiąc wciąż ze Stołu eucharystycznego i z nieprzebranego źródła Jego Ewangelii. Umiejcie czerpać z tych dwóch niezastąpionych źródeł nieustanną moc i konieczną inspirację dla waszego życia i dla waszej posługi, dla szczerego umiłowania Prawdy, do której zgłębiania dzisiaj jesteście powołani, również poprzez studia i badania naukowe, a którą w przyszłości będziecie mogli dzielić z wieloma osobami”.

Tuesday the 22nd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.