Designer: Joomla 3.2 Templates

Intencje mszalne

 

PONIEDZIAŁEK 18.04.2016

 

7.00 + Tadeusz Makieła – w 30 dniu po śmierci – int. od córki i syna z rodzinami

7.00 + Helena Malczewska – int. od ucz. pogrzebu

8.00 + Dziękczynna z racji urodzin dla Aleksandry Szczypa-Kaliciuk

18.00 + O Boże Błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski, zdrowie dla Katarzyny i Damiana Noras w 1 r. ślubu

18.00 + O Boże Błogosławieństwo dla Joanny i Jerzego z okazji 7 r. ślubu, i prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Jerzego z okazji urodzin

 

WTOREK 19.04.2016

 

7.00 O oczyszczenie i wybawienie duszy i światło Ducha Św. dla Oskara Lacheta

7.00 + Krzysztof Mordak – 1 r. śm. – int. od córki z rodz.

8.00 + Danuta Chmurówna i zmarły chrzestny – int. od chrześnicy Marii

18.00 + Zofia, Jan, Antoni i Andrzej Kukuła – int. od rodz.

18.00 + Janina, Stefan Kluska; zm. z rodz., Jan, Zofia, Jan, Leszek Zagórscy

 

ŚRODA 20.04.2016

 

7.00 + Ewa Marczyńska – int. od ucz. pogrzebu

7.00 + Stanisław Wiernek

7.00

8.00 + Ewa Marczyńska – int. od ucz. pogrzebu

18.00 Nowenna

 

CZWARTEK 21.04.2016

 

 

7.00 + Ewa Marczyńska – int. od ucz. pogrzebu

7.00

8.00 + Ewa Marczyńska – int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Stanisław Grabarz – 10 r. śm.

18.00 + Krzysztof Wanecha – int. od teściów, szwagra Rafała z synkiem

 

PIĄTEK 22.04.2016

 

7.00 + Daniela Nowakowska – Tarko w 2 r. śm. – int. od córki

7.00 + Ewa Marczyńska – int. od ucz. pogrzebu

8.00 + Jerzy Izodorczyk z okazji urodzin i imienin, zm. z rodz. Izodorczyków i Studzińskich

18.00 + Blandyna, Michał Żółtak – int. od córki

18.00 + Natalia Zapart – 6 r. śm. – int. od synów z rodz.

 

SOBOTA 23.04.2016

 

7.00 + Jerzy Piechociński z racji imienin – int. od żony

7.00 + Władysława Jeske, Wojciech Górecki

8.00 Dziękczynno błagalna – o Boże Błogosławieństwo, opiekę MB dla Agnieszki

8.00 + Jerzy Mastalerek – int. od żony i córek

18.00 + Antoni Lewandowski w 2 r. śm. -  int. od żony i synów z rodzinami

 

NIEDZIELA 24.04.2016

 

7.00 + Jarosław Szymczyk – 2 r. śm. – int. od mamy, Bronisław Szymczyk – 17 r. śm. – int. od żony

9.00 + Stanisław Lechowicz – 1 r. śm. – int. od żony i syna

10.30 + Zyta – 10 r. śm., Janina Zając, Józef, Jan, Agnieszka Lepszy

12.00 I rocznica Komunii Świętej

16.00 + Bogusława Kulina – 7 r. śm. – int. od męża i córek z rodzinami  

18.00  + Wanda Stasiak – 7 r. śm. – int. od męża i córek z rodzinami

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 11.04.2016

 

7.00 O oczyszczenie i wybawienie Duszy i światło Ducha Świętego dla Joanny Lis

7.00

8.00

18.00 Dziękczynna z racji 7 rocznicy urodzin Łucji – int. od babci

18.00 + Maria Żychowicz – 3 r. śm. – int. od męża z rodz.

 

WTOREK 12.04.2016

 

7.00 + Henryk Żak – int. od ucz. pogrzebu

7.00 + Krystyna Strowska – int. od ucz. pogrzebu

8.00 + Alojzy Specjał – o Boże Miłosierdzie, łaskę zbawienia i życie wieczne – int. od żony

18.00 + Maria, Jan Sobkowiakowie; zm. z rodz. Sobkowiaków

18.00 Dziękczynna z racji 5 rocz. urodzin dla Mikołaja Krzaka – o Boże Błogosławieństwo, opiekę MB i wszelkie potrzebne łaski – int. od rodziców

 

 

ŚRODA 13.04.2016

 

7.00 + Halina Kozińska – int. od ucz. pogrzebu

7.00 O oczyszczenie i wybawienie Duszy i światło Ducha Świętego dla Joanny Lis

7.00

8.00

18.00 Nowenna

 

CZWARTEK 14.04.2015

 

 

7.00

7.00

8.00

18.00 + Andrzej Sokołowski – 1 r. śm. – int. od dzieci z rodz.

18.00 + Zdzisław Młyńczak – 1 r. śm. – int. od żony z dziećmi

 

PIĄTEK 15.04.2016

 

7.00

7.00

8.00 O Boże Błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski, zdrowie dla Tadeusza w 80 rocznicę urodzin

18.00 + Jacek Gałka – 6 r. śm. – int. od matki i siostry z rodz.

18.00 Krzysztof Warzecha – int. od żony i syna

 

SOBOTA 16.04.2016

 

7.00 + Janina Pękala – int. od współpracowników syna

8.00 + Edward Szluk – 4 r. śm., oraz zm. z rodz. Nosowskich – int. od żony

18.00 + Dziękczynna w 80 r. urodzin Alicji Wąż z prośbą o potrzebne łaski i Boże Błogosławieństwo

18.00 + Kazimierz Urgacz – int. od rodz. Pigulaków

 

NIEDZIELA 17.04.2016

 

7.00 + Stanisław Półtorak – int. od żony i dzieci

9.00 + Józef Kosatka – 19 r. śm., Janina i Piotr Duch – int. od rodz.

10.30 Alina i Zenon Pawlak

12.00 Dziękczynna w 62 r. ślubu Stanisławy i Juliana Pakaszewscy

12.00 Dziękczynna w 10 r. ślubu Renaty i Krzysztofa Skabek

16.00 + Wiesław Dyktyński – 6 r. śm. – int. od żony, córki i syna z rodzinami

18.00  + Za wszystkich zmarłych z rodz. Matyszkiewiczów 

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK 04.04.2016

 

7.00 + Henryka Mentel – int. od siostrzenicy Renaty z rodz.

7.00 + Zbigniew Łyko – int. od ucz. pogrzebu

8.00 + Hieronim Trzęśimiech – w rocz. śm. – int. od córki i wnuków

18.00 + Zygmunt Walczak – int. od wnuka z rodz.

18.00 + Józef Szumera – 5 r. śm. – int. od Basi i Grażyny z rodz.

 

WTOREK 05.04.2016

 

7.00 + Jan Makuch – 28 r. śm. – int. od żony

7.00 O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Dagmary i Weroniki i Wiktora

8.00 + Stanisław Sputo – 15 r. śm. – int. od żony

18.00 + Stanisław Górniak – 44 r. śm., Stanisława Górniak i zm. z rodz. – int. od dzieci

18.00 + Krystyna, Henryk Gieleniewscy; Maria Matejasik; Helena Gieleniewska

 

ŚRODA 06.04.2016

 

7.00 + Henryka Mentel – int. od siostrzenicy Doroty z rodz.

7.00 + Wincenty i Kazimiera Koc – int. od syna

7.00 + Halina Maciejewska – int. od ucz. pogrzebu

8.00 + Maria, Henryk, Jan, Zofia Kurowie; oraz za Dusze w Czyśćcu cierpiące

18.00 Nowenna

 

CZWARTEK 07.04.2016

 

7.00 + Marian – 7r. śm., Zuzanna – 20 r. śm. Majowie – int. od córki z mężem

7.00 + O oczyszczenie i wybawienie duszy i światło Ducha Św. dla Joanny Lis

8.00

18.00 + Ludwik Nowak – 23 r. śm.

18.00 + Władysław Wąder – 2 r. śm. – int. od synów Marka i Jerzego

 

PIĄTEK 08.04.2016

 

7.00 + Stanisława Krzemińska – int. od ucz. pogrzebu

7.00 + Edward Stojek – int. od córki z rodz.

8.00 + Tadeusz Zięba – 33 r. śm., oraz zm. rodziców z obu stron – int. od rodz.

18.00 + Marian Rogala – int. od Dyrekcji i Pracowników II LO im. Emilii Plater w Sosnowcu

18.00 + Józef, Stanisława, Jerzy Woźniak; Janusz Krasa; Regina Glejt

 

 

SOBOTA 09.04.2016

 

7.00 + Miachał – w 40 r. urodzin – int. od siostry z rodz.

7.00 + Tadeusz Makieła – int. od ucz. pogrzbu

7.00 O oczyszczenie i wybawienie duszy i światło Ducha Św. dla Joanny Lis

8.00 + Władysława Krempa – 6 r. śm. – int. od mamy i zynów z rodz.

18.00 + Bogumiła Domagała – 1 r. śm. – int. od syna, córki i wnuczka

 

 

NIEDZIELA 10.04.2016

 

7.00 Marian Szczepanik – 19 r. śm. – int. od żony

9.00 + Jan Wachowiak – 15 r. śm. – int. od córki z rodz.

10.30 + Anna Zielińska; Wojciech Naporowski; Zofia Kokot; Henryka Plusczyk

12.00 Za Parafian

16.00 + Ks. Julian Gawinek  

18.00  + Marianna Wierzbicka – Stach – int. od córki, syna z rodzinami

 

 

 

   

28.03.   PONIEDZIAŁEK – II DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

700      + Bogusława Kulina w 7 r. śm. ( od męża i córek z rodzinami )

900      + Antoni, Katarzyna Adamczuk + Aleksander, Bronisława Pacyk

           + Władysława Naklicka

1030    + Tadeusz Liput + Franciszka, Franciszek, Czesław Chojnaccy

1200    O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Nikodema Dróżdża w 1 rocznicę urodzin

1600    + Józef, Maria Bugaj ( od synowej )

1800    + Helena, Franciszek Mrówka

 

29.03.   WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY

700     + Teodozja, Teodora, Stanisław Karp

700     + Zofia Baran ( od uczestników pogrzebu )

800     + Jan Bratko w 26 r. śm. + Janina Bratko

1800   + Zygmunt Walczak ( od syna i córki )

1800   + Marian Stawnicki w 28 r. śm. ( od żony i syna )

 

30.03.   ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY

700      + Stanisław Wróblewski ( od uczestników pogrzebu )

700      Dziękczynna z racji urodzin dla Teresy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla p. Teresy oraz całej rodziny

700      + Henryka Mentel ( od uczestników pogrzebu )

800      + Regina, Tadeusz Jeske

1800    Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

31.03.   CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

700     + Zbigniew Łyko ( od rodziny Łyko z Nockowej )

700     + Henryka Mentel ( od siostry Danuty z rodziną )

800     + Ireneusz Kozieł ( od żony )

1800   + Wanda Stępień w 1 r. śm. ( od syna Wojciecha z rodziną )

1800   + Dariusz Francuz w 1 r. śm. ( od żony i syna )

 

01.04.   PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY

700     O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Klaudii Gajewskiej z okazji 18 rocznicy urodzin

700     + Henryka Mentel ( od siostrzenicy Jolanty )

800     Wynagradzająca NSPJ

1800   + Wiesława Lara

1800   + Kazimierz Aniszewski w 4 r. śm. ( od córek )

 

02.04.   SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY

700     + Czesław Siewierski w 12 r. śm. ( od żony i dzieci )

700     + Władysław Bejnar

700     + Zbigniew Łyko ( od rodziny z Krakowa )

800     Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

1800   + Jan Baron w 34 r. śm. + zmarli rodzice i rodzeństwo. Z Prośbą o łaskę Bożego Miłosierdzia i życie wieczne w niebie ( od żony z rodziną )

 

03.04.   NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

700      W intencji Róży Żywego Różańca pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia

900      + Ryszard Caliński ( od rodziców i brata )

1030    + Jadwiga, Marian Kowalik w 3 r. śm. ( od bratowej z rodziną )

1200    W intencji Parafian

1600    + Czesław Lasota w 5 r. śm. ( od żony i córek z rodzinami )

1800    + Ryszard Górski ( od żony, dzieci i wnuków )

 

 

 

   

21.03.   WIELKI PONIEDZIAŁEK

700     + Stanisław Świerczyński ( od córki )

700     + Elżbieta Kamińska – Siemińska w r. śm. + Andrzej Siemiński w r. śm.

          + Zofia Mateja + Janina, Bolesław Kania

800     + Józefa, Jan, Leon Kubasikowie

1800   + Jan Dzwonek w 2 r. śm. ( od żony i dzieci )

1800   + Zygmunt Walczak ( od córki z Ryszardem )

 

22.03.   WIELKI WTOREK

700     + Józef Adamczyk ( od siostrzenicy Krystyny Maj )

700     W intencji nieba dla dusz czyśćcowych

800     + Krzysztof Warzecha ( od sąsiadów Kuczera, Hachołek-Oczkoricz, Nowak, Wanaty, Kuczara Arkadiusz  z żoną )

1800   + Zofia Kubaty + Michał, Leokadia Nizińscy

1800   + Anna Pytel w 11 r. śm. ( od męża i córki z rodziną )

 

23.03.   WIELKA ŚRODA 

700      + Maria, Wiktoria, Michał Krupa

700      + Zmarli z rodziny Czarneckich i Wójcików

700      + Zbigniew Łyko ( od uczestników pogrzebu )

800      + Władysława Trela w 19 r. śm. + Adam Trela + Tadeusz Trela ( od rodziny )

1800    Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

24.03.   WIELKI CZWARTEK – TRIDUUM PASCHALNE

1000    Msza Krzyżma

1800    W intencji księży spowiedników, z prośbą o potrzebne dla nich łaski, dary Ducha Świętego, z podziękowaniem za ich posługę

1800    W intencji seminarium, o nowe i święte powołania do służby kapłańskiej ( od Grona Przyjaciół )

1800    W intencji kapłanów, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Wniebowziętej ( od Żywego Różańca )

1800    W intencji kapłanów, z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski ( od Straży Honorowej NSPJ )

 

25.03.   WIELKI PIĄTEK – TRIDUUM PASCHALNE

1500     Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

1715     Droga Krzyżowa

1800     Liturgia Męki Pańskiej

 

26.03.   WIELKA SOBOTA – TRIDUUM PASCHALNE

1800    Z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Stanisławy Kasza z okazji 80 rocznicy urodzin

1800    + Mariusz Sobczyk ( od rodziców )

1800    + Marian Lipiński w 1 r. śm. + Zofia, Czesław Karpiuk

          + Wiesław Adamiak + Henryka Solecka

1800    + Anna Rychter ( od rodziców )

1800    + Marian Rogala ( od II LO im. E. Plater w Sosnowcu )

 

27.03.   NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

600      W intencji Parafian

900      + Piotr Artemuk w 14 r. śm. + Karolina Artemuk ( od córki z rodziną )

1030    + Ewa w 6 r. śm., Adam Maciejczyk ( od dzieci z rodzinami )

1200    W intencji Parafian

1400    Chrzty

1600    + Marianna, Wincenty, Agnieszka, Jan Dzięcioł + Marianna, Halina, Józef  Kleszcz + Marianna, Walenty Suma

1800    + Zyta, Janusz Zając + Józef, Jan, Agnieszka Lepszy

 

 

 

14.03.   PONIEDZIAŁEK – Rekolekcje wielkopostne

700     O dary Ducha Świętego dla Wiktora

700     + Marianna, Franciszek Rusek + Ewa, Józef Górscy + Władysława, Jan Rusieccy

700     + Ireneusz Kozieł ( od uczestników pogrzebu )

900     Za Domicelę Sputo z okazji urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej ( od córki z rodziną )

1800   + Franciszka, Demetriusz Andrusiw + Halina, Piotr Wołyniec

          + zmarli z rodziny Andrusiw i Wołyniec

 

15.03.   WTOREK – Rekolekcje wielkopostne

700     O opiekę i Miłosierdzie Boże dla Dagmary i Weroniki

700     W intencji uczestników pieszej Pielgrzymki Różańcowej z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej Różańcowej i potrzebne łaski

700     + Ireneusz Kozieł ( od córki z rodziną )

900     + Jakub, Rozalia Paryż + Teofil, Karolina Brzeszcz i ich dzieci ( od rodziny )

1800   + Jan Solski w 16 r. śm. ( od żony i dzieci )

 

16.03.   ŚRODA – Rekolekcje wielkopostne

700     + Roman Szczypta w 3 r. śm. ( od żony z dziećmi )

700     + Mirosława Walczak ( od uczestników pogrzebu )

700     + Zbigniew Łyko ( od rodziny Habel z Tarnowa )

900     + Władysław Łyczak w 5 r. śm. ( od żony i dzieci )

1800   Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

17.03.   CZWARTEK

700     Dziękczynna z racji 90 rocznicy urodzin Magdaleny Siewierskiej

800     + Józef Skrzypiec ( od żony ) + Helena, Stanisław, Antoni Skrzypiec

         + Julia Wencek

1800   + Irena Kliś w 32 r. śm. ( od syna ) + Stanisław, Bronisława Gawron

1800   + Helena Kozioł ( od chóru „Lutnia” )

1800   + Józefa, Józef Szczepaniak + Julianna Czerwińska ( od dzieci i rodzeństwa )

 

18.03.   PIĄTEK

700      + Józefa, Stanisław Rosiowie

700      + Zbigniew Małecki

800      + Jan, Józefa, Stanisław, Zygmunt, Maria Jaskólscy

1800    + Henryk Stanek w 1 r. śm. ( od żony z synami )

1800    + Henryk Chałuda ( od żony i syna z rodziną )

 

19.03.   SOBOTA

700      O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Matki Bożej  i świętego Józefa – Patrona dla Józefa Madeja z racji imienin 

700      + Józef, Anna, Stanisław, Maria Wyganowscy

700      + Józef, Emilia, Idzi Motyczyńscy + Józef, Dorota Kulpa ( od rodziny )

800      + Józef, Franciszka Miśta + Józef Chudy z okazji imienin

1800    + Edward Mazur w 31 r. śm. ( od żony, dzieci i wnuków )

 

20.03.   NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

700      + Piotr Soboń w 13 r. śm.

900      + Janina Zielnik – Kasprzyk w 12 r. śm. ( od dzieci i męża )

1030    + Edward, Józefa, Waldemar Popiółkiewicz ( od brata i syna )

1200    W intencji Parafian

1600    + Roman Dobrzański w 4 r. śm. + zmarli rodzice: Maria, Roman Dobrzańscy + Gabriel Dulba          + zmarli rodzice: Genowefa, Gabriel Dulba

           + Bogdan Szymik

1800    + Marianna Bonemberg

 

 

Thursday the 21st. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.