Designer: Joomla 3.2 Templates

Intencje mszalne

                                                                                                                                                                                                               

23.11.   PONIEDZIAŁEK

700     + Tadeusz Smyka ( od uczestników pogrzebu )

700     + Marian Bebeńca ( od rodziny z Olkusza )

800     + Kazimierz Dziewierski w 17 r. śm. i zmarli z rodziny Dziewierskich

i Wilczyńskich ( od żony i dzieci )

1800   Jacek Szczypta z okazji urodzin ( od mamy i siostry z rodziną )

1800   + Irena Chajduga w 7 r. śm., jej mąż Stanisław + Jadwiga, Karol Liszka

+ Bartłomiej Gocek i zmarli z ich rodzin

 

24.11.   WTOREK – Wspomnienie św. Andrzeja Dung - Lac i Towarzyszy

700     + Jerzy Cesarz ( od uczestników pogrzebu )

700     + Teodozja, Teodora, Stanisław Karp + ks. Bolesław Sokoła

800     + Władysława Łysoń w 15 r. śm. + zmarli z rodziny Łysoniów

i Margasów

800     + Bogdan Kalicki w 8 r. śm. ( od żony z synami )

1800   + Anna Curyło w 2 r. śm. ( od rodziców i dzieci )

1800   + Leon Paliwoda w 7 r. śm. ( od żony i córki z rodziną )

 

25.11.   ŚRODA 

700      + Grażyna Dobis ( od uczestników pogrzebu )

700      + Roman Miciński ( od uczestników pogrzebu )

700     + Zygmunt Pardela ( od uczestników pogrzebu )

800      + Bolesław Dzińskiewicz w 25 r. śm. ( od syna )

1800    Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

26.11.   CZWARTEK

700     + Teresa Nogacka ( od uczestników pogrzebu )

700      + Mirosława Ebinger ( od uczestników pogrzebu )

800      + Alfred Kopeć w 1 r. śm. ( od siostry Elżbiety i brata Wiesława z rodzinami )

1800    + Marianna Bonemberg ( od siostry Mieczysławy )

1800    + Zygmunt Bielski ( od chóru „Lutnia” )

 

27.11.   PIĄTEK 

700     + Roman Miciński ( od sąsiadów )

700     + Monika Majdańska ( od uczestników pogrzebu )

800     + Jerzy Cesarz ( od sąsiadów )

1800   Sodalicja Mariańska

1800   + Zdzisław Barański ( od żony i córki z rodziną )

 

28.11.   SOBOTA

700     + Tadeusz Nowak (uczestników pogrzebu )

700     + Maria Przybyłowska z okazji urodzin

700     + Stanisław Chajduga w 1 r. śm. ( od syna z rodziną )

800     + Bolesław Górczyński i Włodzimierz Baran – zmarli dyrektorzy

III LO im. Bolesława Prusa ( od kolegów i koleżanek )

1800   1050 rocznica Chrztu Polski

1800   + Zdzisław Brzozowski z racji imienin + Marek Brzozowski z racji urodzin

 

29.11.   NIEDZIELA – I Niedziela Adwentu

700     + Marek Kożuch ( od żony )

700     + Andrzej Hołaj ( od żony )

900     + Daniela Banaś w 1 r. śm. + Mieczysław Banaś w 18 r. śm.

( od córek z rodzinami )

1030   + Leszek, Jan, Zofia, Jam Zagórscy + Jan, Regina Poziomek

1200   W intencji Parafian

1600   + Andrzej, Kazimiera, Stanisław Zadęccy + Krystyna Majos

( od wnuczki Edyty z prawnukiem i rodziną )

1800    + Eugeniusz Buła z racji urodzin ( od żony i córki )

          + Jolanta Ratała w 8 r. śm. ( od pracowników II LO )

 

26.10.   PONIEDZIAŁEK

700     + Henryka Pawłowska ( od uczestników pogrzebu )

700     + Genowefa, Kazimierz Wołoszyn ( od siostry z rodziną )

800     + Leokadia, Franciszek Sadkowscy ( od córki z rodziną )

1800   + Antoni Swoszowski ( greg. 26 )

1800   + Renata Bobrzki ( od Ewy Góralczyk z rodziną )

 

27.10.   WTOREK

700     + Marianna, Wincenty, Agnieszka, Jan Dzięcioł

          + Marianna, Halina, Józef Kleszcz

700     + Helena Rudak ( od uczestników pogrzebu )

800     + Marianna Bonemberg ( od uczestników pogrzebu )

1800   + Kamila Widera w 3 r. śm. ( od rodziców i brata )

1800   + Antoni Swoszowski ( greg. 27 )

 

28.10.   ŚRODA – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

700      + Tadeusz Liput i zmarli z rodziny Liput i Chojnackich

700      + Tadeusz Jeske

700     + Antoni Swoszowski ( greg. 28 )

800      + Tadeusz Pałka z okazji imienin ( od najbliższych )

1800    Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

29.10.   CZWARTEK

700     + Marianna Bonemberg ( od Emilii i Marioli z rodziną )

700      + Janina Cubala ( od uczestników pogrzebu )

800      + Monika, Edward Domagała ( od córki Marii )

1800    + Tadeusz, Zofia, Marian Banek

1800    + Antoni Swoszowski ( greg. 29 )

 

30.10.   PIĄTEK 

700     + Marianna Bonemberg ( od chrześnicy )

700     + Jerzy Mastalerek ( od sąsiadów )

800     + Mieczysław Pacholec ( od siostrzenicy Jolanty z rodziną )

1800   + Antoni Swoszowski ( greg. 30 )

1800   + Tadeusz Nowak ( od syna i córki z rodziną )

 

31.10.   SOBOTA                               

700     + Emilia, Józef, Idzi Motyczyńscy + Józef, Dorota, Kulpa

+ Antonina Burgiel ( od rodziny )

700     + Mariusz Sobczyk ( od rodziców )

700     + Marianna Bonemberg ( od Dawida, Kasi i Oliwii )

800     + Zenobiusz Pala w 3 r. śm. ( od żony i córki z mężem )

1800   + Władysław, Bronisława, Jan, Wiesław Rusiniak + Roman Gruszecki

( od córki z dziećmi )

 

01.11.   NIEDZIELA – Uroczystość Wszystkich Świętych

700     + Marian Szczepanik ( od żony ) oraz za siostrę i szwagra Helena, Stefan Wszołek i siostrę Janina Lubena

900     + Władysław Fiedorowicz ( od żony, córek, wnuka ) + Wiktoria, Dominik Burda ( od córki )

1030   + Tadeusz Buczkowski ( od żony i wnuków )

1200   W intencji Parafian

1800    + Eugenia, Zbigniew Sosnowscy

 

NA CMENTARZU:

  • 1000     + Witold Litkie ( od żony z dziećmi )

  • 1330   Różaniec za zmarłych

  • 1400     W intencji zmarłych Parafian

 

 

19.10.   PONIEDZIAŁEK

700     + Krystyna Wróblewska ( od uczestników pogrzebu )

700     + Zofia, Piotr Kaczmarczyk ( od syna z rodziną )

800     Dziękczynna w 30 rocznicę ślubu PP. Sławomira i Wiolety Lesiak ( od mamy i synów )

1800   + Antoni Swoszowski ( greg. 19 )

1800   + Renata Bobrzki ( od cioci Ani z synem Jarosławem Bobrzkich )

 

20.10.   WTOREK – Wspomnienie św. Jana Kantego

700     + Helena Bęben ( od sąsiadów z ul. Szosowej )

700     + Helena Dziubińska ( od Otylii z rodziną Karkochów )

800     + Irena, Bronisława, Józef Jarosińscy ( od rodziny Palów )

1800   + Henryk Staliga w 1 r. śm. ( od żony i syna )

1800   + Antoni Swoszowski ( greg. 20 )

 

21.10.   ŚRODA – Wspomnienie NMP Różańcowej

700      + Antoni Swoszowski ( greg. 21 )

700      + Helena Bęben ( od rodziny z Miechowa i Antolki )

700     + Helena Dziubińska ( od siostry Marysi Janusek z rodziną )

800      + Marianna, Wojciech Tokarscy ( od syna z rodziną )

1800    Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

 

22.10.   CZWARTEK – Wspomnienie św. Jana Pawła II

700     + Anna Zawadzka

700      + Helena Dziubińska ( od Jacka i Beaty Tutaj z rodziną )

800      O radość nieba dla Ireny

1800    O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Alicji, Ewy i Mariana Wójcików

1800    + Antoni Swoszowski ( greg. 22 )

 

23.10.   PIĄTEK 

700     + Antoni Swoszowski ( greg. 23 )

700     + Jan Finus ( od żony i dzieci )

800     + Zygmunt Wójcik w 1 r. śm. ( od żony, córek i syna )

1800   Sodalicja Mariańska

1800   PTTK Sosnowiec

 

24.10.   SOBOTA                               

700     + Antoni Swoszowski ( greg. 24 )

700     + Helena Rudak ( od córki z rodziną )

700     + Marianna Bonemberg ( od rodziny Wojtalów )

800     + Teresa Pliska ( od bratanic: Doroty, Elżbiety i Małgorzaty z rodzinami )

1800   + Joanna Wiprzycka – Jasicka w r. śm. ( od mamy i rodzeństwa z rodzinami )

 

25.10.   XXX Niedziela Zwykła 

700     + Antoni Swoszowski ( greg. 25 )

900     + Zofia, Anna, Jan, Eugeniusz, Bernard Muzyk

+ Franciszka, Irena, Stanisław Świątek

1030   + Tadeusz Pawlak ( od żony z dziećmi )

1200   W intencji Parafian

1600   + Krystyna Załupek w 10 r. śm. ( od rodziny Kołodziejczyków )

1800    + Feliks Konieczka w 3 r. śm. ( od żony z synami, wnuków i szwagierek z rodzinami )

 

 

 

XX Niedziela Zwykła 16.08

7.00 + Henryk Olszewski w 33 rocz; Zuzanna w 19 rocz; Marian w 6 rocz. Maj od żony, syna i córki
z rodz.

9.00 O Boże Błog; światło i dary Ducha Św. potrzebne łaski i nieustanną opiekę Matki Bożej dla Liama w 6 rocz. urodzin od babci

10.30 + Daniela Nowak w 8 rocz. od córki z mężem, wnuczek i prawnuczek z rodzinami

12.00 za Parafian

18.00 + Daniela Nowak w 8 rocz. od córki z mężem, wnuków i prawnuków

 

Poniedziałek 17.08

8.00 + Tadeusz Liput w 20 rocz. i zm. z rodz. Liput i Chojnackich

18.00 + Janina, Feliks Deka, Rozalia, Tadeusz Wokacz

 

Wtorek 18.08

8.00 + Marian Machalski od uczestników pogrzebu

18.00 + Lucjan Łokas w 10 rocz. Helena, Zofia, Bronisław, Wiesław Łokas od żony i rodziny

 

Środa 19.08

8.00 + Żaneta Mochocka w 1 rocz.

18.00 Nowenna do MBNP

 

Czwartek 20.08

8.00 + Renata Bobrzki od uczestników pogrzebu

18.00 + Zbigniew Grabowski w rocz. od mamy

 

Piątek 21.08

8.00 + Halina Klęk od uczestników pogrzebu

18.00 + Mirosław Szopa w 1 rocz. od mamy

 

Sobota 22.08

8.00 + Andrzej Sokołowski od uczestników pogrzebu

18.00 + Marian Dygas w 11 rocz. Zygmunt i Kazimierz Król

 

XXI Niedziela Zwykła 23.08

7.00 + Ferdynand Soboń w 22 rocz.

9.00 + Augustyn Nagły w 10 rocz. od córki

10.30 + Marek Pisiewicz w 8 rocz. od chrześnicy Karoliny

12.00 za Parafian

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski przez rodz. Rydlów, z prośbą o dalszą opiekę

 

Poniedziałek 24.08

8.00 + Leokadia Szumska od uczestników pogrzebu

18.00 + Władysława Piskorczyk w 35 rocz. Czesław, Maria, Józef, Ireneusz Piskorczykowie

 

Wtorek 25.08

8.00 + Anna Szlęzak w 1 rocz. od córki Bożeny z rodz.

18.00 + Czesław, Stefania, Stanisław Muzyk, Jadwiga, Ludwik Sośnierz

 

Środa 26.08

8.00 + Anna, Józef, Maria, Stanisław Wyganowscy

18.00 Nowenna do MBNP

 

Czwartek 27.08

8.00 + Barbara, Tadeusz Nowak od syna i córki z rodziną

18.00 + Józef Będkowski w 14 rocz. od żony, dzieci i wnuków

 

Piątek 28.08

8.00 + Edyta Cieślik w 3 rocz. od rodziców i brata Łukasza

18.00 + Marian Machalski od sąsiadów

 

Sobota 29.08

8.00 + Maria Piestrzyńska od rodz. Stanisławy Błażewicz

18.00 + Halina Dylowska w 3 rocz. od męża, + Teofila, Józef Dylowscy

 

XXII Niedziela Zwykła 30.08

7.00 + Maria, Józef Bugaj            

9.00 + Genowefa Krężel w 2 rocz. Bronisław, Aleksander, Agata Krężel

10.30 o Boże Błog. potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia dla Antoniny Szczygielskiej w 2 rocz. urodzin od pradziadka

12.00 za Parafian

18.00 + Eugeniusz Guła od pracowników II LO im. Emilii Plater w Sosnowcu

 

Poniedziałek 31.08

8.00 + Danuta Gołębiowska od uczestników pogrzebu

18.00 + Jolanta Jeżewska od rodz. Ciszków

18.00 + Rozalia Swoszowska – 1 gregoriańska

 

PONIEDZIAŁEK 25.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 + Marianna Leszczyńska – 19 r. śm. oraz Tedeusz Leszczyński; Alfreda i Zenon Tarnowscy

18.00 + Aniela i Stanisław Janosikowie – int. od córki z rodz.

18.00 + Inka Zalewska – 1 r. śm. – int. od przyjaciół

 

WTOREK 26.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 + Henryk Stanek – int. od brata Stanisława z rodz.

18.00 + Roman – 1 r. śm., Ryszard Laber – int. od córki, siostry I żony

18.00 + Maria Brzeszcz

18.00 + Maria – 15 r. śm., Józef Kubas – int. od córki 

 

ŚRODA 27.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

7.00 + Jadwiga Osińska – int. od ucz. pogrzebu

8.00 + Salomea, Henryk Żeliźik; Edmund Buła – int. od córki

18.00 Nowenna

 

CZWARTEK 28.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 + Henryk Stanek – int. od brata Ireneusza z rodz

18.00 + Agata Grelewicz – 8 r. śm., Kamila Grelewicz oraz zm. dziadków z obydwóch stron – int. od ojca

18.00 + docent Magdalena Klein-Szarowska – 2 r. śm. – int. od matki i syna

 

PIĄTEK 29.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 O oczyszczenie i wybawienie duszy i światło Ducha Św. dla Liliama Lis

18.00 + Daniel Pasternak – 4 r. śm. – int. od żony i syna z rodz.

18.00 + Maria Brzozowska – 13 r. śm., Henryka – 23 r. śm. – int. od mamy i dzieci

 

PONIEDZIAŁEK 18.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 + Henryk Stanek – int. od ucz. pogrzebu

18.00 + Feliksa Binkiewicz – z racji imienin – int. od córki z rodz.

18.00 + Zdzisław Barański – 5 r. śm. – int. od żony i córki z rodz.

 

WTOREK 19.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 + zm. z rodz. Czechów i Sikorów oraz męża Eugeniusza Wańka

18.00 + Mirosław Lewandowski – 8 r. śm. – int. od mamy i braci z rodzinami

18.00 + Jerzy Sławiński – 12 r. śm. – int. od żony i córek z rodz.   

 

ŚRODA 20.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

7.00 + Elżbieta Stando – int. od ucz. pogrzebu

8.00 + Irena Kranc – int. od Barbary z rodz. i chrześniaka Grzegorza z rodz.

18.00 Nowenna

 

CZWARTEK 21.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 + Henryk i Leokadia Well – int. od córki z rodz.

18.00 + Aleksander Gałczyński – int. od żony i dzieci; oraz + Irena i Zdzisław Bieryło – int. od syna z żoną i dzieckiem

18.00 + Czesław Krajczyński – 29 r. śm., Anna Krajczyńska; Aniela i Julian Krajczyńscy

18.00 + Franciszka, Eugenia, Tadeusz Zych – int. od Alicji, Danuty i Teresy

  

PIĄTEK 22.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

8.00 + Czesław Romanowicz – 1 r. śm. – int. od syna z rodz.

18.00 Sodalicja

18.00 + Jadwiga i Bogusław Wyszomirscy

 

SOBOTA 23.05.2015

7.00 + Jan, Janina, Anna, Helena, Stanisław, Aniela, Jan

7.00 + Piotr Bułacz – int. od ucz. pogrzebu

8.00 O Błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę MB dla Krzysztofa Lesiaka z racji 20 – tych urodzin – int. od babci i rodziców

18.00 + Joanna Wiprzycka – Jasicka – z racji urodzin i imienin – int. od mamy i rodzeństwa z rodz.

 

NIEDZIELA 24.05.2015

7.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Wiktorii Jeżewskiej

9.00 + Aleksander, Zuzanna, Zygmunt, Piotr Żuber – int. od córki i siostry

10.30 + Zofia i Tadeusz Łukowicz

12.00 Dziękczynna w 30 r. ślubu Mirosławy i Mariusza

16.00 Dziękczynna za przeżyte 80 lat życia z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże prosi Janina

18.00  + Wiesław Rasała – 5 r. śm. – int. od rodziców

Tuesday the 22nd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.