Designer: Joomla 3.2 Templates

Intencje mszalne

INTENCJE 16.03 - 22.03.2015

PONIEDZIAŁEK 16.03.2015
7.00 + Helena Sikorska – int. od ucz. pogrzebu
7.00 + Antoni Sobolewski (26 greg.)
8.00 + Piotr Pieszczek (15 greg.)
18.00 + Longina Muzuk – int. od córki z mężem i rodziny
18.00 + Janina w rocznicę śmierci oraz Zbigniewa – int. od rodz.

WTOREK 17.03.2015
7.00 + Halina Skipirzepa
7.00 + Antoni Sobolewski (27 greg.)
8.00 + Piotr Pieszczek (16 greg.)
18.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i zdrowie dla Agnieszki w dniu urodzin
18.00 + Andrzej Śliwa – 30 r. śm. – int. od żony i syna z rodz.

ŚRODA 18.03.2015
7.00 + Józef, Emilia, Idzi Motyczyńscy; Józef i Dorota Kulpa – int. od rodz.
7.00 + Antoni Sobolewski (28 greg.)
7.00 + Józef, Anna, Stanisław, Maria Wyganowscy
7.00 + Józefa, Stanisław Roś; Barbara, Grzegorz, Andrzej Roś
8.00 + Piotr Pieszczek (17 greg.)
8.00 + Henryk Chałuda – int. od żony i syna z rodz.
18.00 Nowenna

CZWARTEK 19.03.2015
7.00 Z racji imienin o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Józefa Madeja
7.00 + Antoni Sobolewski (29 greg.)
7.00 + Franciszka, Józef Miśta; Józef Chudy – z racji imienin
8.00 + Piotr Pieszczek (18 greg.)
18.00 + Edward, Józefa, Waldemar Popiołkiewicz
18.00 + Kazimierz Michalik – 21 r. śm., Kornelia Michalik – int. od dzieci z rodzinami

PIĄTEK 20.03.2015
7.00 + Piotr Soboń
7.00 + Władysław Chechelski
8.00 + Piotr Pieszczek (19 greg.)
18.00 + Jan Dzwonek – 1 r. śm. – int. od żony i synów
18.00 + Antoni Sobolewski (30 greg.)

SOBOTA 21.03.2015
7.00 W 77 r. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski, prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB i zdrowie dla Józefa Madeja
7.00 O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę MB i przywrócenie wzroku po przebytym zabiegu
7.00 + Marianna i Józef Kościołkowie
8.00 + Piotr Pieszczek (20 greg.)
18.00 + Helena i Franciszek Mrówka – int. od córki

NIEDZIELA 22.03.2015
7.00 + Marianna, Wincenty, Agnieszka, Jan Dzięcioł; Marianna, Halina, Józef Kleszcz
9.00 + Jan, Anna, Wojciech Raczek oraz Marianna Raczek - 1 r. śm.
9.00 + Piotr Pieszczek (21 greg.)
10.30 + Ewa Maciejczyk – 5 r. śm. – int. od dzieci z rodzinami
12.00 Za parafian
16.00 + Roman Dobrzański – 3 r. śm., zm. rodzice: Maria i Roman Dobrzańscy; Gabriel Dulba i zm. rodzice: Genowefa i Gabriel Dulba oraz Bogdan Szymik
18.00 + Aniela Pytel – 10 r. śm. – int. od męża i córki z rodz.

INTENCJE 09.03 - 15.03.2015

PONIEDZIAŁEK 09.03.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (19 greg.)
7.00 + Stanisława Matyja – int. od synowej Ewy z rodz.
8.00 + Piotr Pieszczek (8 greg.)
18.00 + Godzimierz Strejczek – int. od żony
18.00 + Grażyna Mazaraki – int. od koleżanek i kolegów z pracy

WTOREK 10.03.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (20 greg.)
7.00 + Jan Widłak – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Piotr Pieszczek (9 greg.)
18.00 + Anatol Workowski – 13 r. śm. – int. od żony
18.00 + Sabina Gonia – int. od rodz. i przyjaciół

ŚRODA 11.03.2015
7.00 + Aleksandra Batienin – 100 r. urodzin i 40 r. śm. – int. od córki i zięcia
7.00 + Antoni Sobolewski (21 greg.)
7.00 + Sabina Gonia – int. od rodziny i przyjaciół
8.00 + Piotr Pieszczek (10 greg.)
18.00 Nowenna

CZWARTEK 12.03.2015
7.00 + Dariusz Kasza – 2 r. śm., oraz Marian Kasza
7.00 + Antoni Sobolewski (22 greg.)
8.00 + Piotr Pieszczek (11 greg.)
18.00 + Sabina Gonia – int. od rodz. i przyjaciół
18.00 + Roman Klasiński – int. od sąsiadów z ul. Modrzejowskiej

PIĄTEK 13.03.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (23 greg.)
7.00 + Sabina Gonia – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Piotr Pieszczek (12 greg.)
18.00 + Jan Solski – 15 r. śm. – int. od żony i dzieci
18.00 + Włodzimierz Łętek

SOBOTA 14.03.2015
7.00 + Marianna – 27 r. śm. i Franciszek Rusek; Ewa, Józef Górscy; Władysława i Jan Rusieccy
7.00 + Władysław Łyczak – 4 r. śm. – int. od żony i dzieci
7.00 Za Domicelę Sputo z okazji urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę MB na dalsze lata życia
8.00 + Piotr Pieszczek (13 greg.)
8.00 + Antoni Sobolewski (24 greg.)
18.00 + Edward Mazur – 30 r. śm.

NIEDZIELA 15.03.2015
7.00 + Franciszka, Piotr Nędza – 26 r. śm.
7.00 + Antoni Sobolewski (25 greg.)
9.00 + Elżbieta Chmura, Anna Jędruch, Jan Urlich, Lucyna Dudek
9.00 + Piotr Pieszczek (14 greg.)
10.30 + Marianna – 16 r. śm., Jan, Katarzyna, Paweł Gorajczyk; Stefania, Wojciech Roś
12.00 Za parafian
16.00 + Oswald Dobrowkin - int. od żony i syna z rodziną
18.00 Andżelika Adamczyk – 18 r. urodzin – int. od babci Tereski

INTENCJE 02.03 - 08.03.2015 r.

PONIEDZIAŁEK 02.03.2015
7.00 O światło, dary i owoce Ducha Św. dla Alexa i Liama
7.00 + Helena Sikorska – int. od ucz. pogrzebu
7.00 + Antoni Sobolewski (12 greg.)
8.00 + Piotr Pieszczek (1 greg.)
18.00 + Alfreda, Kazimierz Widłak – 3 r. śm. – int. od córki i syna z rodzinami
18.00 + Zbigniew Stojecki – 1 r. śm. – int. od żony z rodz.

WTOREK 03.03.2015
7.00 + Helena, Włodzimierz Gibek; Julia, Władysław Fornal
7.00 + Antoni Sobolewski (13 greg.)
8.00 + Bolesław Kwiecień – 3 r. śm., oraz Marianna, Franciszek Kwiecień
8.00 + Piotr Pieszczek (2 greg.)
18.00 + Tadeusz, Zofia, Marian i Marianna Łukowicz
18.00 + Krystyna Makieła – 4 r. śm. – int. od męża, córki z zięciem i wnuczkami oraz syna i synowej z wnuczką

ŚRODA 04.03.2015
7.00 + Kazimiera i Zygmunt Imielińscy i ich zmarli rodzice
7.00 + Antoni Sobolewski (14 greg.)
7.00 + Wanda Stanek – int. od rodz. Ederów
8.00 + Piotr Pieszczek (3 greg.)
18.00 Nowenna

CZWARTEK 05.03.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (15 greg.)
7.00 + Wanda Stanek – int. od Mieczysławy Garbowicz z rodz.
8.00 + Piotr Pieszczek (4 greg.)
18.00 + Marianna Flak – 24 r. śm. – int. od córki z rodz.
18.00 + Stanisława Matyja – int. od córki z rodz.

PIĄTEK 06.03.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (16 greg.)
7.00 + Wanda Stanek – int. od Zofii Domagały z rodz.
8.00 Straż NSPJ
8.00 + Piotr Pieszczek (5 greg.)
18.00 + Wiktor Piwowarczyk – ukochany mąż i ojciec w rocznicę urodzin i imienin – int. od żony i syna z rodz.
18.00 + Stanisława Matyja – int. od wnuków z rodzinami

SOBOTA 07.03.2015
7.00 + Helena Sikorska – int. od ucz. pogrzebu
7.00 + Barbara, Władysław Jastrząb; Aleksy Wójcik
7.00 + Antoni Sobolewski (17 greg.)
8.00 O Boże błogosławieństwo dla kapłanów głoszących rekolekcje
8.00 + Piotr Pieszczek (6 greg.)
18.00 + Anna Curyło z racji imienin – int. od rodziców i dzieci

NIEDZIELA 08.03.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (18 greg.)
7.00 + Franciszka, Jan Bartusiak; Krystyna, Henryk Włodarczyk
9.00 + Feliksa Binkiewicz – 24 r. śm. – int. od córki z rodz.
9.00 + Piotr Pieszczek (7 greg.)
10.30 + Janina – 15 r. śm. i Józef Archman – int. od córki i wnucząt
12.00 Roczki
16.00 + Helena, Jan Szlachta oraz Anna, Romuald Wypart – int. od córki z rodz.
18.00 + Kazimiera Jakubek; Klotylda i Roman Bierówka

INTENCJE 23.02 - 01.03.2015 r.

PONIEDZIAŁEK 23.02.2015
7.00 + Aleksander Sztuder – int. od ucz. pogrzebu
7.00 + Krystyna Czajkowska – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Antoni Sobolewski (5 greg.)
18.00 O Boże błogosławieństwo dla Barbary
18.00 + Krzysztof Król – int. od Moniki z rodz.

WTOREK 24.02.2015
7.00 + Łucja Wróblewska – 2 r. śm. – int. od męża i córki z zięciem
7.00 + Stanisław Litewka – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Antoni Sobolewski (6 greg.)
18.00 + Czesław Wójcik – 14 r. śm. – int. od żony i syna z rodz.
18.00 + Halina Tomaszewska – int. od córki Doroty z rodz.

ŚRODA 25.02.2015
7.00 + Marian Siwek – int. od ucz. pogrzebu
7.00 + Wanda Stanek – int. od siostry Zuzanny Ciesielskiej
7.00 + Stanisława Różańska – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Antoni Sobolewski (7 greg.)
18.00 Nowenna

CZWARTEK 26.02.2015
7.00 + Wanda Stanek – int. od rodz. Dąbrowskich
7.00 + Antoni Sobolewski (8 greg.)
8.00 + Jadwiga Szczypta – int. od synowej i wnuka
18.00 + Roman Wiśniewski – int. od chrześnicy Małgorzaty
18.00 + Aleksander Sztuder – int. od rodz. Podejniów i Morawskich z Rycerki

PIĄTEK 27.02.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (9 greg.)
7.00 + Wanda Stanek – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Jan i Genowefa Pawełczykowie – int. od córki i wnuków
18.00 + Stefania Wójcik – 36 r. śm. – int. od córki
18.00 Sodalicja

SOBOTA 28.02.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (10 greg.)
7.00 + Jadwiga Klayner – 15 r. śm. – int. od męża, od córki z mężem i rodziną
i syna z żoną i rodziną
7.00 + Wanda Stanek – int. od rodz. Szopów
8.00 + Ireneusz Kozdraś – 17 r. śm. – int. od żony
16.00 Światowe Dni Młodzieży
18.00 + Józef – 39 r. śm., Maria, Tadeusz Lizak; Adela – 14 r. śm., Wisław Janikowscy – int. od rodz.

NIEDZIELA 01.03.2015
7.00 + Jerzy Dybek – int. od córki i wnucząt
7.00 + Antoni Sobolewski (11 greg.)
9.00 + Helena Peroń – int. od synów z rodzinami
10.30 Dziękczynna w 50. r. ślubu Stanisława i Wiesławy Erkiert – z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę i błogosławieństwo
12.00 Chrzty
16.00 + Józef – 34 r. śm., Genowefa, Zbigniew Białas – int. od rodz.
18.00 + Karolina Artemuk – 4 r. śm., Piotr Artemuk – int. od córki z rodz.

INTENCJE 16.02 - 22.02.2015 r.

PONIEDZIAŁEK 16.02.2015
7.00 + Halina Tomaszewska – int. od ucz. pogrzebu
7.00 + Bronisław Kurkowski
8.00 + Stanisław Bogdan; Maria i Stanisław Wałek
18.00 + Stanisława Rupala – int. od córek z rodz. i prawnuczków Oktawiana i Bartosza
18.00 Ryszard Wojańczyk – int. od dyrekcji i pracowników Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w Sosnowcu

WTOREK 17.02.2015
7.00 O Boże błogosławieństwo dla Mateusza i opiekę MB w 30. rocz. ur. - int. od mamy i taty
7.00 + Aniela Stawicka
8.00 + Stanisława Gacek; Henryka, Józef, Jerzy, Zdzisław Nowak – int. od rodz.
18.00 + Józef Szczepański
18.00 + Bogusław Małysiak – int. od swatów

ŚRODA 18.02.2015 - Popielec
7.00 + Alfreda, Tadeusz Pala
7.00 + Wanda Stanek - int. od siostry Czesławy i siostrzenicy Elżbiety z rodz.
9.00 + Alojzy Gniewkiewicz – 16 r. śm., Zbigniew Gniewkiewicz i zm. z rodz. Dmuchalskich, Gniewkiewiczów, Ziemblickich i Karasiów
18.00 + Jerzy Rudowski – int. od sąsiadów z ul. Żurawiej 1
18.00 + Kazimierz Walentynowicz – 4 r. śm. – int. od żony i córek z rodzinami

CZWARTEK 19.02.2015
7.00 + Bronisław Kurkowski
7.00 + Aniela Stawicka
8.00 + Antoni Sobolewski (1 greg.)
18.00 + Roman Wiśniewski – int. od koleżanek i kolegów z pracy syna
18.00 + Jerzy Rudowski – int. od Marzeny i Jakuba Młynarskich

PIĄTEK 20.02.2015
7.00 + Aniela Stawicka
7.00 + Marianna Masłowska – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Antoni Sobolewski (2 greg.)
18.00 + Bolesław i Emilia Karp
18.00 + Helena Sikorska – int. od sąsiadów z ul. Urbanowicz 2

SOBOTA 21.02.2015
7.00 + Janina Bebeńca – int. od ucz. pogrzebu
7.00 + Aniela Stawicka
7.00 + Bronisław Kurkowski
8.00 + Antoni Sobolewski (3 greg.)
18.00 + Rodzice: Krystyna i Andrzej, siostra Paulina i szwagier Michał

NIEDZIELA 22.02.2015
7.00 + Antoni Sobolewski (4 greg.)
9.00 + Genowefa Zaręba – 12 r. śm. – int. od męża; Anna i Zygmunt Zaręba
10.30 + Mieczysław Szota – w rocznicę śmierci
12.00 Za parafian
16.00 Za Jana Kobierskiego w 15. rocz. ur. oraz za jego rodziców o Boże błogosławieństwo i opiekę MB – int. od babci Barbary
18.00 + Jan Rzewnicki – 10 r. śm.

INTENCJE 09.02 - 15.02.2015

PONIEDZIAŁEK 09.02.2015
7.00 + Idzi Motyczyński; Jan i Krystyna Kulpa – int. od rodz.
8.00 + Za ś.p. męża Wacława, jego brata Mariana oraz ich rodziców
18.00 + Jerzy Piechociński – int. od Danuty Grzeszak
18.00 + Edward Bartoszek – int. od Zosi, Ewy i Pawła

WTOREK 10.02.2015
7.00 + Teresa Olszewska – int. od ucz. pogrzebu
8.00 + Jarosław Szymczyk – int. od mamy; oraz + Bronisława Szymczyk – int. od żony
18.00 W int. Bogu wiadomej; O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Edyty i Janusza z Jasiem
18.00 + Jerzy Rudowski – int. od syna, synowej, wnuków i prawnuków

ŚRODA 11.02.2015
7.00 + Aleksander Sztuder – int. od ucz. pogrzebu
8.00 O Błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla małżeństwa Pawła i Iwony
18.00 Nowenna

CZWARTEK 12.02.2015
7.00 + Dawid Kot – int. od mamy z mężem i brata w 1 r. śm.
8.00 + Henryka Zygmunt
18.00 + Bronisław – 7 r. śm.; Anna Kudzała – int. od syna z rodz.

PIĄTEK 13.02.2015
7.00 + Bogusław Małysiak – int. od siostry z rodz.
8.00 Z podziękowaniem za 90 lat życia Heleny Kmita – z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB na dalsze lata oraz za + Jana Kmitę – 8 r. śm.
18.00 + Edward Witek – 20 r. śm. – int. od żony z dziećmi i rodziną

SOBOTA 14.02.2015
7.00 + Walenty, Zofia Bryk; Marian, Janina Wiórkowscy
8.00 + Lucyna Gajda – 15 r. śm. – int. od córki i męża
18.00 + Janina Bebeńca – int. od chrześnicy Beaty z rodz.

NIEDZIELA 15.02.2015
7.00 + Klara Odyniec – 1 r. śm. – int. od syna Roberta, Justyny i wnuczka Karolka
9.00 + Irena Jarosińska – 17 r. śm. – int. od siostry Aliny
10.30 W 3. rocz. ur. Jakuba Wrony – z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
12.00 Za parafian
16.00 + Irena Maladyn – 5 r. śm. – int. od syna Janusza z rodz.
18.00 + Genowefa – 28 r. śm., Julian Janik; Teresa Bęczek – 6 r. śm. – int. od córek

Thursday the 21st. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.