Designer: Joomla 3.2 Templates

Info 2014

Relacja z obrad XIX Zjazdu Delegatów Federacji Sodalicji Mariańskich w Polsce
Warszawa, 17 maja 2014 r.

Dzień Dziecka to święto pełne uśmiechu. Jednak nie zawsze tak jest. Co godzinę jeden Polak dowiaduje się, że choruje na białaczkę. Wyrok nie omija najmłodszych pacjentów. Aby zwiększyć ich szanse na przeżycie, 1 czerwca zorganizowano w Domu Katolickim Dzień Dawcy Szpiku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze święceń kapłańskich, którym sześciu diakonom udzielił w Wigilię Zesłania Ducha Świętego 7 czerwca Biskup Grzegorz.

Zapewne na długie lata swojego życia młodzi z naszej parafii zapamiętają dzień 2 czerwca. Wieczorna Msza święta - to była ich uroczystość...

15 i 16 maja w Wojkowicach odbyły się przesłuchania X Diecezjalnego Konkursu Piosenki Maryjnej "Pieśnią sławimy Maryję", nad którym patronat honorowy objął m. in. Ksiądz Biskup Piotr Skucha. Znajdujące się na terenie naszej parafii II LO im. E. Plater reprezentowały Dominika Walas i Marta Słonecka.

„W miesiącu maryjnym, pachnącym bzem, kwitnącym kasztanowcami i rozśpiewanym śpiewem ptaków Chór Katedralny «Lutnia» zaprasza Państwa do wysłuchania koncertu pieśni, którego adresatką jest Bogarodzica Maryja” -

Tuesday the 22nd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.