Designer: Joomla 3.2 Templates

Aktualnosci

Ogloszenia 2.10.2016r.Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe,  odprawiane są codziennie o g. 17.15.

26  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą odprawiane codziennie o g. 17.15 w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 24  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej. W niedziele jest już msza święta o g. 16.00.

 

Ogłoszenia 4.09.2016r.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 

22 NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie.

 

W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 

W niedzielę, msza święta z Apelem Jasnogórskim o godz. 20.00.

W przyszłą niedzielę msze święte, tak jak przed wakacjami. Będzie msza święta o g. 16.00, nie będzie mszy świętej o g. 20.00.

 

 

21 NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie.

 

W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.


W czasie wakacji w tygodniu msze święte odprawiane są o g. 8.00 i o 18.00. W niedzielę -  w czasie wakacji – nie ma mszy świętej o g.16.00.

 

W  niedzielę zapraszamy wszystkich chętnych na mszę świętą z Apelem Jasnogórskim o g. 20.00.

 

W tym tygodniu w liturgii przypada:

  • w środę – święto św. Bartłomieja,  Apostoła,
  • w piątek – uroczystość N. M. Panny Częstochowskiej, msze św. o g. 8.00 i o 18.00.  Z racji uroczystości w ten piątek nie ma postu.

 

Podkategorie

Tuesday the 22nd. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.