Designer: Joomla 3.2 Templates

Aktualnosci

„Kościół potrzebuje kapłanów dobrze przygotowanych, bogatych w ową mądrość, którą nabywa się w przyjaźni z Panem Jezusem, czerpiąc wciąż ze Stołu eucharystycznego i z nieprzebranego źródła Jego Ewangelii. Umiejcie czerpać z tych dwóch niezastąpionych źródeł nieustanną moc i konieczną inspirację dla waszego życia i dla waszej posługi, dla szczerego umiłowania Prawdy, do której zgłębiania dzisiaj jesteście powołani, również poprzez studia i badania naukowe, a którą w przyszłości będziecie mogli dzielić z wieloma osobami”.

Objawienie Pańskie, zwane potocznie “świętem Trzech Króli”, jest kolejną wielką uroczystością przypadającą w okresie Narodzenia Pańskiego. Skąd pochodzi i kiedy powstała uroczystość Objawienia Pańskiego?

Koniec roku jest dobrą okazją do różnego rodzaju zestawień i podsumowań. W programach publicystycznych prezentuje się najważniejsze wydarzenia mijającego roku, w radio listy przebojów, a w sklepach przeprowadza się inwentaryzacje – swoisty bilans zysku i strat.

Plan wizyty duszpasterskiej

Imieniny Księdza DawidaSwoje imieniny obchodzi dzisiaj ks. Dawid Kuczek. Z tej okazji składamy Księdzu najlepsze życzenia wszystkiego błogosławionego.

 Plan wizyty duszpasterskiej:

 

 

Podkategorie

Monday the 16th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.