Designer: Joomla 3.2 Templates

Aktualnosci

29.12.19.  NIEDZIELA - ŚWIĘTO ŚW. RODZINY

We wtorek msza św. w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za zmarłych. Pamiętajmy szczególnie o tych, którzy odeszli do wieczności w kończącym się roku.

We wtorek pożegnamy Stary Rok. Zanim udamy się na bale, zabawy czy spotkania sylwestrowe, przyjdźmy najpierw podziękować za kończący się rok.  Zakończenie Starego Roku- msza św. dziękczynna z nabożeństwem, będzie odprawiona o godz. 16.00. Przewodniczy ks. bp Grzegorz. Z tej racji nie będzie mszy świętej o g. 18.00.         

25.12.19.                                BOŻE NARODZENIE

 

22. 12.19.                  4 NIEDZIELA ADWENTU

Zgłaszajmy wcześniej intencje związane z rocznicami za żywych i za zmarłych.    Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. gregoriańska.

Kończymy dzisiaj rekolekcje adwentowe. Za wygłoszenie kazań rekolekcyjnych dziękujemy ks. doktorowi Michałowi Knapikowi. 

15.12.19.                                    3  NIEDZIELA ADWENTU

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.    Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie na przyszły rok.

We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej.

8.12.19.            UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANGO POCZĘCIA N. M. PANNY.

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych. Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie na przyszły rok.

We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za wdowy i wdowców. Będzie ucałowanie relikwii św. krzyża.

1.12.19.                            I NIEDZIELA ADWENTU

Od poniedziałku msze św. roratnie o g. 18.00. Dzieci szkolne zapraszamy na roraty w poniedziałki, wtorki i czwartki.                      

Podkategorie

Saturday the 6th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.