Designer: Joomla 3.2 Templates

Aktualnosci

26.05.19.            6  NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.                                                                   

Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. gregoriańska. Kto, by chciał gregoriankę na miesiąc lipiec, jest taka możliwość.

19.05.19.                   5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.                                                                 

 Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. gregoriańska.

Nabożeństwa majowe, z Koronką do Bożego Miłosierdzia, codziennie o g. 17.30.

5. 05. 19.                 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.                                                                    Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. gregoriańska.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w maju i czerwcu odmawiana będzie, na prośbę Parafian o g. 17.30, przed nabożeństwem majowym. Nie trzeba będzie dwa razy przychodzić do kościoła, raz na Koronkę a drugi raz na majowe. Kto chce, może prywatnie, odmawiać Koronkę o g. 15.00.

28. 04. 19.            NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.  Pięknym darem dla naszych zmarłych jest msza św. gregoriańska.

Dzisiaj z racji Niedzieli Miłosierdzia, o g. 15.00, Koronka do Bożego Miłosierdzia, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem i godzinna adoracja do g. 16.00.

21.04.19.              WIELKANOC – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

 

Jutro II dzień świąt wielkanocnych. Porządek mszy świętych jak w niedzielę. Ofiary składane jutro na tacę przeznaczone są na uczelnie katolickie w Polsce i pomoc studiujących w nich.

Zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w II Młodzieżowych Mistrzostwach Diecezji Sosnowieckiej w POOL-BILARDZIE 
Zawody przeznaczone są dla młodzieży Diecezji Sosnowieckiej. Do udziału w zawodach uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. 

Podkategorie

Wednesday the 8th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.