Designer: Joomla 3.2 Templates

31 NIEDZIELA ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W naszej katedrze jest codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30 do 18.00. Zachęcamy do modlitwy i adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Możemy jeszcze składać deklaracje o przynależności do grupy, czcicieli Najświętszego Sakramentu.

28  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe,  odprawiane są codziennie o g. 17.15 . W kaplicy Matki Bożej Różańcowej,  montowane jest nowe,  pancerne tabernakulum.

Ogloszenia 2.10.2016r.Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe,  odprawiane są codziennie o g. 17.15.

26  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą odprawiane codziennie o g. 17.15 w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

 24  NIEDZIELA  ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej. W niedziele jest już msza święta o g. 16.00.

 

Ogłoszenia 4.09.2016r.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W każdy wtorek o godz. 8.00, odprawiana jest msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

Monday the 20th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.