Designer: Joomla 3.2 Templates

2.02.20.     NIEDZIELA - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.  Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie.

We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za chorych. Będzie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

19.01.2020             2 NIEDZIELA ZWYKŁA

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.

Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie.

RÓŻANIEC NA KÓŁKACH

Zapraszamy, wszystkie osoby niepełnosprawne, które poruszają się na wózkach, o zainteresowanie się naszą propozycją, utworzenia Róży Różańcowej dla tych osób. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się telefonicznie na numer kancelarii, lub w zakrystii.

12.01.20.              NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.   Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie.

We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej.  Modlić się będziemy w intencji wdów i wdowców. Będzie ucałowanie relikwii Krzyża Świętego.

5. 01. 2020.          II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 

Wyrażamy naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy zamawiają intencje mszalne     w naszej katedrze za żywych i za zmarłych.                                                                                                                     

Przyjmujemy na msze św. gregoriańskie na przyszły rok.

       Piątek,  3 stycznia, g. 19.00 

Zapraszamy na koncert kolęd w naszej katedrze, w wykonaniu Pana Macieja Miecznikowskiego w dniu 3 stycznia, w piątek o g. 19.00. Pan Miecznikowski  znany jest z zespołu Leszcze. Laureat prestiżowych nagród. Obdarzony głębokim i mocnym głosem. Wstęp wolny na koncert. Serdecznie zapraszamy.         

Monday the 30th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.