Designer: Joomla 3.2 Templates

 

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze na ten rok. Przyjmujemy także  na msze święte gregoriańskie.

We wtorek 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej.

 

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność chrześcijan, aby wszyscy uczniowie Chrystusa tworzyli „jedną owczarnię i mieli jednego Pasterza”.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze na ten rok. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie.

 

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ  RODZINY

 

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze na przyszły rok. Przyjmujemy na msze święte gregoriańskie.

 

 

III NIEDZIELA ADWENTU

 

Dzisiaj trzecia Niedziela Adwentu nazywana „niedzielą radości”. Źródłem radości jest Pan obecny wśród nas, a także zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego.

Msze święte roratnie o Najświętszej Maryi Pannie odprawiane są codziennie o godz. 7.00 i 18.00 Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze na przyszły rok.

  

II NIEDZIELA ADWENTU

 

Msze Święte w katedrze są odprawiane o godzinie 7.00, 8.00 i 18.00 Roraty w adwencie o godz. 7.00 i 18.00. Zachęcamy do licznego udziału. W każdą środę o godzinie 18.00 Msza Święta i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Można polecić intencje błagalne, dziękczynne i za zmarłych.

 

UROCZYSTOŚĆ

JEZUSA CHRYSTUSA

KRÓLA WSZECHŚWIATA

 

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. W następną niedzielę rozpoczynamy Adwent.

Sunday the 7th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.