Designer: Joomla 3.2 Templates

11  NIEDZIELA ZWYKŁA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. W oktawie Bożego Ciała, codziennie procesja eucharystyczna podczas śpiewania Litanii do Serca Bożego o g. 17.30.

11.06.17.   NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa czerwcowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu. We wtorek o g. 8.00, msza święta w kaplicy Matki Bożej Różańcowej.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa czerwcowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa majowe,  a od czwartku nabożeństwa czerwcowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie. Nabożeństwa majowe,  odprawiane są codziennie o godz. 17.30,  na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu.

5 NIEDZIELA  WIELKANOCNA

Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w naszej katedrze. Przyjmujemy także na msze święte gregoriańskie.

Dzisiaj figurka Matki Bożej Fatimskiej, rozpoczyna nawiedzanie naszych rodzin w naszej Parafii.  Nawiedzenie rozpoczniemy od rodzin na ulicy Kruczkowskiego.Figurkę przejmuję codziennie rodzina, a na następny dzień przekazuje najbliższej rodzinie chętnej do jej przyjęcia.

Sunday the 17th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.