Designer: Joomla 3.2 Templates

Już za tydzień rozpoczną się długo oczekiwane przez wszystkie dzieci zimowe ferie. Będą dzieci, które wyjadą do rodziny na wieś, albo w góry, na narty. Będą też i takie, które pozostaną w mieście. Dla nich (wzorem lat ubiegłych) Akcja Katolicka naszej parafii przygotowała specjalną ofertę.

Od poniedziałku 30 stycznia do soboty 4 lutego w Domu Katolickim między godziną 9 a 14 odbywać się będą zajęcia dla wszystkich chętnych dzieci z naszej parafii. Jak mówi pani Mirosława – prezes katedralnego oddziału Akcji Katolickiej – dla dzieci przygotowane są liczne atrakcje. Będą zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne, sportowe. Dzieci będą miały zapewnioną opiekę i dwa posiłki. Ferie w mieście też mogą być ciekawe. Serdecznie zapraszamy.   

Thursday the 13th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.