Designer: Joomla 3.2 Templates

18.10.20.                    29  NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziękujemy tym wszystkim, którzy pamiętając o swoich zmarłych, zamawiają w ich intencji msze święte.  Pięknym darem jest msza święta gregoriańska. Ze względu na duże zainteresowanie, tymi mszami, prosimy o rezerwacje na przyszły rok.

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej.

Na nabożeństwa Różańcowe zapraszamy codziennie o g. 17.15.

Kto chce skorzystać, ze spowiedzi rano, w tygodniu,  prosimy przychodzić, piętnaście minut, przed mszą świętą. W czasie mszy św. spowiedzi nie będzie, bo księża, udają się do szkół.

Przyjmujemy na wypominki: Jednorazowe, oktawalne – prosimy na karteczce wpisywać nie więcej niż dziesięć osób,  i całoroczne.

Porządek mszy św. na cmentarzu w Dzień  Wszystkich Świętych, podamy w przyszłą niedzielę.

W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- we wtorek – św. Jana Kantego,

- w czwartek – św. Jana Pawła II.

Prosimy o zakładanie w kościele maseczek, zakrywając usta i nos. Noszenie maseczek obowiązuje nas także na zewnątrz. Dbajmy o siebie i innych zachowując przepisy sanitarne. Módlmy się o ustanie epidemii. Tak wielu ludzi odchodzi do wieczności. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Możemy nabywać nowy album, o naszej katedrze w najnowszej wersji.

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dziękując za wspólną modlitwę, wszystkim solenizantom, jubilatom, Gościom oraz naszym parafianom, życzymy dużo łask od Matki Bożej Wniebowziętej. Na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia,  życzymy „Szczęść Boże”.

Thursday the 20th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.