Designer: Joomla 3.2 Templates

22.11.20.     NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

 

Dziękujemy, tym wszystkim, którzy mimo pandemii, przychodzą do świątyni, by się modlić wspólnie. My się modlimy za Was, i prosimy o modlitwę w naszej intencji.

Dzisiaj ostatnia niedziela w roku liturgicznym. Za tydzień I niedziela adwentu.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy pamiętając o swoich zmarłych, zamawiają w ich intencji msze święte.  Pięknym darem jest msza święta gregoriańska.                                                         

Wypominki roczne możemy zamawiać w kancelarii lub w zakrystii.

We wtorek o g. 8.00, msza św. w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy za zmarłych.

W naszej Parafii, będzie organizowana, Grupa Modlitewna Ojca Pio. W naszej katedrze będą relikwie św. Ojca Pio, które w uroczysty sposób będą wprowadzone do naszej świątyni w czasie rekolekcji wielkopostnych. Zapisywać się  do tej grupy będziemy mogli od przyszłej niedzieli.

Prosimy o zakładanie w kościele maseczek, zakrywając usta i nos. Noszenie maseczek obowiązuje nas także na zewnątrz. Dbajmy o siebie i innych zachowując przepisy sanitarne. Módlmy się o ustanie epidemii. Tak wielu ludzi odchodzi do wieczności. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.

Trwają prace konserwatorskie, przy kamieniu, nad wejściem do katedry i przy wejściu do zakrystii oraz kotłowni.

Mamy włączone ogrzewanie w naszej katedrze.

Możemy nabywać nowy album, o naszej katedrze w najnowszej wersji.                  

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.        

Dziękując za wspólną modlitwę, wszystkim solenizantom, jubilatom, Gościom oraz naszym parafianom, życzymy dużo łask od Matki Bożej Wniebowziętej. Na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia,  życzymy „Szczęść Boże”.

Thursday the 20th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.