Designer: Joomla 3.2 Templates

1.08.21.                 18 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

Jeśli chcemy okazać pomoc naszym zmarłym, pamiętajmy, o mszy św. w ich intencji. To jest najpiękniejszy dar, jaki możemy im ofiarować. Msze św. gregoriańskie, możemy zamawiać na przyszły rok.

We wtorek o g. 8.00, msza w kaplicy Matki Bożej. Modlić się będziemy chorych.

Jutro odpust w bazylice Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Można zyskać odpust Porcjunkuli. Uroczysta suma odpustowa o g. 11.00.

W piątek będziemy obchodzić święto Przemienienia Pańskiego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  W sobotę po mszy św. o g. 8.00, nabożeństwo maryjne. Po nabożeństwie spotkanie Żywego Różańca w Domu Katolickim.

Odpust w naszej Parafii – Uroczystość Wniebowzięcia N. M. Panny – 15 sierpnia. Uroczysta suma odpustowa o g. 12.00. Będzie przewodniczył J. E. Ks. Bp Grzegorz.

Możemy zapisywać się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która wyruszy 23 sierpnia. Naszej grupie będzie przewodniczył ks. Paweł.

Dziękuje za wszystkie ofiary składane na potrzeby katedry. Wokół wieży naszej katedry, ustawiane jest rusztowanie.  Przygotowujemy się do największego remontu wieży, od jej zbudowania. Na całej wieży będzie odnowiony piaskowiec i cegła. Te prace potrwają kilka miesięcy.                                            

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę, i obecność.  Drogim solenizantom, jubilatom, Gościom oraz naszym Parafianom, życzymy dużo łask od Matki Bożej Wniebowziętej.

Na piękne przeżywanie niedzieli i nowego tygodnia, pobytu na wakacjach i urlopach,  wszystkim życzymy „Szczęść Boże”.

Wednesday the 8th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.