Designer: Joomla 3.2 Templates

Dziękujemy tym wszystkim, którzy pamiętając o swoich zmarłych, zamawiają w ich intencji msze święte.  Pięknym darem jest msza święta gregoriańska. Ze względu na duże zainteresowanie tymi mszami, prosimy o rezerwacje na przyszły rok.

Dzisiaj, porządek mszy św. w katedrze tak jak w niedzielę, nie będzie tylko mszy św. o g. 16.00.

Na cmentarzu, dzisiaj msze święte o g. 10.00 i 12.00. Procesja wokół kaplicy o g. 11.30. Procesję i mszę św. o g. 12.00, odprawi Ks. Bp Grzegorz.

Wypominki możemy zamawiać dzisiaj na cmentarzu lub w zakrystii.

Jutro Dzień Zaduszny, to dzień szczególnej modlitwy z naszych zmarłych. Msze św. jutro o g. 7.00, 9.00 i 0 18.00. Korzystajmy z tej okazji, pamiętając o tych, którzy odeszli spośród nas.

Od jutra zapraszamy przez osiem dni na różaniec za zmarłych o g. 17.00, polecanych w wypominkach oktawalnych. Przychodźmy jak najliczniej na tę piękną modlitwę.

Przypominamy o opłatach za groby na naszym cmentarzu. Groby nie opłacane będą przeznaczone do ponownego pochówku zmarłych..

Dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni.

Zachęcamy do nabywania prasy religijnej, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

Dziękując za wspólną modlitwę, wszystkim solenizantom, jubilatom, Gościom oraz naszym parafianom, życzymy dużo łask od Matki Bożej Wniebowziętej. Na piękne przeżywanie dzisiejszego dnia  życzymy „Szczęść Boże”.

Wednesday the 8th. Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu.